הכל על פונדקאות

שאלות חשובות לפני תחילת התהליך

כיום מוצעים לישראלים מספר שירותי פונדקאות בחו"ל, אולם אף אחד משירותים אלה אינו מציע את האיכות והיתרונות של MANOR MEDIC.

בבואכם לבחור את שירות הפונדקאות בחו"ל בו תרצו להיעזר, שאלו את עצמכם שאלות חשובות אלו לפני תחילת התהליך:

האם אתם מעוניינים שאת הפונדקאית יבחר עבורכם צוות מקומי בחו"ל?

אנו מציעים לכם שירותי מיון למועמדות לפונדקאות על ידי צוות ישראלי מקצועי ומיומן התומך לכל אורך הדרך באינטרס של ההורה.
כל הבדיקות מבוצעות על פי הפרוטוקול של בי"ח שיבא, וועדה של 3 רופאים מאשרת את המועמדת.

האם אתם מעוניינים שההליך יבוצע בצורה טבעית, נטולת תרופות?

בהליך טבעי קיימות סכנות גדולות ולכן התהליך חייב להתבצע על ידי נטילת תרופות המכינות את הפונדקאית באופן אופטימלי.
במנור מדיק הכל מבוצע בקפדנות בהנחיית רופאים ישראלים מומחים.

האם אתם מעוניינים שהעוברים שלכם יטופלו על ידי צוות זר לכל אורך הדרך?

במנור מדיק הטיפול לכל אורך הדרך נעשה על ידי צוות ישראלי מיומן ונגיש.
במעבדה פועלים אך ורק אמבריולוגים ישראלים מומחים -מנהלי המעבדות של שיבא ואסותא.

האם אתם מעוניינים כי תורמת הביצית תיבחר ע"י צוות מקומי על כל המשתמע מכך?

האם אתם סומכים על מה שהובטח לכם?
אנו מאמינים בליווי אמין ומקצועי של צוות ישראלי מיומן ביותר אשר עובד לא רק מולכם אלא גם מול כל המעורבים בתהליך, הן מבחינה אנושית והן מבחינה טכנית. גם את תהליך תרומת הביציות מבצע אמבריולוג ישראלי. עובדות אלו יוצרות תהליך בעל מנגנוני הגנה, מקצועיות ואמינות לכל אורך הדרך.

את מי תעדיפו שילווה ויבצע את מעקב ההיריון?

לאורך כל הדרך נוכחנו לדעת בחשיבות העצומה שיש לתהליך מעקב ההיריון על ידי רופא ישראלי מיומן, החל מתקשורת בשפה העברית, ועד רמת הידע והמיומנות הגבוהים בהם נודעו הרופאים הישראליים בכל רחבי העולם.

במידה ונוצרת בעיה, האם תרצו כי צוות זר יטפל בה?

הטיפול על ידי צוות ישראלי מבטיח כי גם בעתות משבר הטיפול יהיה המסור והמקצועי ביותר שניתן לקבל, ובעיקר כשהצוות נגיש ועקבי לכל אורך הדרך גם לאחר החזרה לארץ.

לאחר הולדת הילד, מי הייתם מעוניינים שיטפל בהוצאת הילד מהמדינה?

לאחר הולדת הילד אנו מספקים שירותי ליווי לרך הנולד ולהוריו, החל משירותי ייעוץ משפטי ועד לליווי קונסולרי מקצועי על-מנת שתהליך ההגעה לארץ יהיה חלק ככל האפשר עבורכם.בכל יום נשמעים סיפורים על זוגות שניסו לעבור את התהליך לבד ונתקעו במשך חודשים בחו"ל עם ילדים ועלויות כספיות אדירות עד להגעתם לישראל.

"הזכות להורות היא ביסוד כל היסודות, בתשתית כל התשתיות, היא קיומו של המין האנושי, היא שאיפתו של האדם- בוודאי שאיפתה של אישה. פונדקאות מבטאת באורח מוחשי אותו אינסטינקט שבאדם, אינסטינקט בראשית של החי לקיום ולהישרדות על דרך העמדת דור חדש הנושא את מטענו הגנטי" (השופט מישאל חשין)

ההחלטה להביא ילד לעולם היא החלטה כבדת משקל גם כשמדובר בתהליך טבעי ולא כל שכן כשמחליטים לעשות זאת באמצעות פונדקאות. אנו ב-Manor Medic מודעים לגודל האחריות המוטלת עלינו עם כל זוג שפונה אלינו. אנו יודעים כי אנו מגשימים חלומות ועוזרים לאנשים למלא את ייעודם כהורים ולהקים דור המשך. לכן, מתוך היכרותנו את תהליך הפונדקאות בישראל ואת צרכי ההורים לעתיד, בחרנו כשליחות וכיעד לעצמנו להקים את שירות הפונדקאות המוביל, המתקדם והמקצועי ביותר שניתן עבור זוגות ישראליים.

אנו מציעים מסלול פונדקאות ייחודי בגיאורגיה המתפתחת והמערבית, במתקן רפואי בסטנדרטים הגבוהים ביותר, אך החשוב מכל – באמצעות צוות רופאים מומחים ישראליים מהטובים הקיימים בתחומם. אנו מציעים לא רק שירותי פונדקאות איכותיים אלא גם צוות מקצועי, חם, אנושי ואיכפתי וכן תמיכה פסיכולוגית שילוו אתכם בכל צעד וצעד החל מרגע קבלת ההחלטה ועד הבאת הרך הנולד לארץ.

הרשו לנו לטפל עבורכם בכל – החל בסבך הבירוקרטי וכלה בשירותים הקונסולריים הנדרשים להביא את ילדכם ואתכם הזוג המאושר, לארץ בצורה מושלמת. הרשו לנו ללוות אתכם לאורך כל הדרך ויד ביד נגרום לחלומכם להתגשם – במקצועיות וברגישות. אנחנו מזמינים אתכם לפגישת היכרות ללא התחייבות וללא עלות ולברר כיצד תוכלו להגשים את החלום שלכם. אנחנו פה בשבילכם.

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה