הפונדקאיות שלנו

אנו במנור מדיק מבינים היטב את הרגישות העצומה בתהליך המורכב אותו עוברות הפונדקאיות אשר נושאת את ההיריון. הפונדקאית היא הדמות העיקרית והחשובה ביותר בכל הפרויקט וטובתה האישית והבריאותית תמיד נמצאת לנגד עינינו. הנתינה הגדולה והמעשה האצילי שהפונדקאיות עושות מאיר אלפי בתים בארץ ובעולם באושר ושמחה ומגשים את חלום ההורות לזוגות שנמצאים במרחק אלפי ק"מ.

הפונדקאיות שלנו מגיעות מטביליסי וסביבתה. הליך גיוס הפונדקאיות נעשה באמצעות פרסומים בתקשורת הגאורגית ובאמצעות סוכנות של החברה בגאורגיה. לפי דרישת הצוות הרפואי של מנור, גיל הפונדקאית לא יהיה מתחת לגיל 19 ולא יעלה מעל גיל 35 כאשר הפונדקאית המיועדת מחליטה להצטרף לפרויקט נערכת פגישת היכרות ראשונית עם פסיכולוגית מטעם החברה אשר בוחנת בקפידה פרמטרים חשובים כגון : האם הפונדקאית המיועדת בשלה ומבינה את מהות התהליך האם משפחתה תומכת בהחלטה ומהי תגובתם אנו מוודאים שאת התהליך היא מבצעת מרצונה החופשי ויש בה חמלה עדינות ונתינה. אנו מסבירים מהן ההשלכות והסכנות שיכולות להתפתח במהלך ההיריון בנוסף בשלב הזה אנו בוחנים את מצבה הכלכלי של הפונדקאית המיועדת והאם הוא משביע רצון והמשפחה חיה בתנאים ראויים. בהמשך הצוות הלוגיסטי שלנו מבקר פיזית במגורי הפונדקאית ובודק האם יש לה עזרה בבית במידה ותתבקש לנוח והאם ילדיה מטופלים בצורה נאותה, האם מעשנים בבית והאם התזונה בבית טובה. במקרים חריגים אנו דואגים לשיפור תנאי המגורים ע"ח החברה.

לאחר שעברה בהצלחה את השלב הראשוני וקבלה את ברכת הדרך מאנשי המקצוע והתחקירנים שלנו, הפונדקאית המיועדת עוברת לשלב האישורים הרפואיים.
הבדיקות הרפואיות הקפדניות שעוברות הפונדקאיות, תואמות לפרוטוקולים הישראלים ורק צוות הרופאים הישראלים של מנור מאשר מי מתאימה מבחינה רפואית.
הצוות הרפואי הישראלי לא עושה הנחות לאף אחת ולא לוקח שום סיכון ולפחות 20-25% מהמועמדות נפסלות ולא עומדות בתנאים המחמירים שנקבעו ע"י הרופאים.

בשלב ההכנות להחזרה המיועדת, האחיות שלנו בגאורגיה מגיעות לביתם של הפונדקאיות ונותנות להן באופן אישי את התרופות ומוודאות לבצע את כל ההכנות המקדימות.
כאשר בשעה טובה הפונדקאית נקלטת להיריון זהו השלב שבו הפונדקאיות שעובדות מפסיקות לעבוד לפי ההסכם עם החברה.
בכל שלבי ההיריון הצוות הלוגיסטי שלנו בגאורגיה אחראי להביא את הפונדקאיות למרכז הרפואי לבדיקות הנדרשות או לשיחות וידאו עם ההורים המיועדים ולאחר מכן להחזירן לביתם.
הכל בכדי שהפונדקאית לא תיטלטל בדרכים בכוחות עצמה. פונדקאית אשר נדרשת ע"פ החלטת הרופאים להיות בשמירת היריון מקבל מהחברה פיצוי ובנוסף לכך עזרה של מטפלת 24 שעות לטיפול במשפחתה ובילדיה בעת המנוחה.

במקרה והוחלט ע"י הצוות הרפואי שהפונדקאית תשהה בבית החולים לצורך שמירה, הצוות שלנו דואג להביא את ילדיה ומשפחתה של הפונדקאית באופן סדיר לביקורים ולהחזירם לביתם.
במקרה של הפלה בכל שלב החל משבוע 14, הפונדקאית מקבלת מהחברה פיצוי מלא והזוג מתחיל הליך נוסף ללא תשלום.

לאחר הלידה נציגי החברה דואגים לשמור על קשר הפונדקאית ומוודאים שהפונדקאית חזרה למסלול חיים רגיל ובמקרה הצורך החברה מספקת סיוע פסיכולוגי לפונדקאית ולמשפחתה ובעיקר סיוע לילדי הפונדקאית שלא תמיד מבינים לאן נעלם התינוק שהיה בבטן.
במקרים מסוימים פסיכולוגית של החברה מלווה את המשפחה והילדים לכל אורך תקופת ההיריון.

אנו לעולם לא שוכחים את הפונדקאיות ומוקירים אותן ואת המעשה האצילי שהן עשו ועושות ובחגים הגאורגים אנו שולחים להן מתנות וברכות.
במנור דואגים שהפונדקאית תהיה מאושרת לא פחות מהזוג שזכה בהגשמת החלום.
לנו חשוב יותר מכל לשמור על כבודה ובטחונה של הפונדקאית ולכן חברת מנור משלמת לפונדקאיות בגאורגיה פיצוי של 20% יותר מכל גורם אחר כי השמחה והרוגע של הפונדקאית הינו מרכיב מרכזי בכל התהליך.

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה