הצוות שלנו

צוות מנור מדיק הקים ופיתח עבורכם תכנית ייחודית שמטרתה יצירת מעקף לכל בעיות הפונדקאות שבישראל- זמינות הפונדקאיות, החלפת פונדקאית במידה וההחזרה לא צלחה מהירות התהליך ובעיות בירוקרטיות נוספות.

לשם כך הקמנו עבורכם צוות של אנשי המקצוע הטובים בתחומם- הפריה, מעבדה, מעקב הריון, ליווי וטיפול קונסולרי ושרותי תמיכה נוספים. הצוות כולו הינו על טהרת אנשי מקצוע ישראליים ומכאן שמו :"פונדקאות ישראלית בגיאורגיה". ליווי תהליך הפונדקאות הינו עניין הדורש את המומחיות הגבוהה ביותר וצוות מגובש ומקצועי שמלווה את התהליך כולו מתחילתו ועד סופו. צוות של יותר מ-60 אנשי מקצוע ישראלים כולל רופאים ישראליים מהמובילים בתחומם, מלווים את הזוג בצורה אישית ורגישה. היתרונות בצוות ישראלי הינם ברורים ובלתי ניתנים לערעור, החל מהנוחות שביצירת תקשורת בעברית עם הצוות ועד לליווי צמוד על-ידי אותם אנשי מקצוע מיומנים אשר הולכים אתכם יד ביד לכל אורך הדרך. כחלק מתפיסת השירות שלנו וכחלק מהמודל הייחודי שלנו, כל הרופאים המלווים את התהליך הינם שותפים מלאים בפרויקט ואינם רופאים אשר נשכרו לשם כך. עובדה זו מבטיחה את נאמנותם המלאה לאורך כל הדרך ואת מחויבותם הבלתי מתפשרת לכל זוג וזוג בהם הם מטפלים. אנו גאים לומר כי זוהי התכנית היחידה מסוגה הקיימת כיום במודל זה והעדות החיה להצלחה הגדולה הם 450 המלאכים שכבר נולדו בפרויקט, נכון לחודש דצמבר 2017 ועוד כ-112 ההריונות שנמצאים בשלבים שונים.

אנו גאים להציג את אנשי הצוות המופלאים שלנו שמובילים את פרויקט הפונדקאות המקצועי והגדול ביותר בעולם. השילוב המנצח של רפואה ישראלית מקצועית וצוות מיומן מלא חמלה מצליח לגרום בכל חודש לעוד ועוד חלומות להתגשם ולעוד זוגות לצאת ממעגל החושך והייאוש אל מעגל האושר והשמחה.

מנכ''ל

מיכאל ברקן

רופאים

אמבריולוגים

אליסה פרידמן
אירנה לוז'קין
אדווה אייזר
אסתר אלקין
ד"ר יובל יונג

אחיות

גליה גראונפלס שמש
אירית מירקין
אלן הורוביץ
מרימי קרן
אירנה פקמן
אמיליה ברכטר
נגה חפץ שכטר
מעיין קופרברג

מנהלי הפרויקט

עמי מנור, ליאורה מנור

צוות משפטי

עו''ד גאולה רובין
עו''ד אלה בר חיים
אורטל מישאלי

מחלקת תרומת ביצית

ד''ר אורית פאר
טלי קסלר מנור

אבחון פסיכולוגי וליווי רגשי

ד"ר נינה טחבזדה

הנהלת חשבונות

גלינה רוסינסקי
יוליה איציקסון

שיווק, פרסום ופיתוח עסקי

ד''ר מתאני
שי קסלר
איילה ברקן איתן
מיה מנור

לוגיסטיקה

אפריים רבר
נועה אליעז-גילהר
עידן בן בוכר
נטליה נוסוב
רעיה שפיר
יעקב דורון
יבגני מילר
דוד אורן
ויאולט ריימונד

צוות רפואי בחו''ל

פרופסור דברשווילי
פרופ' גייה צאגרשבילי
פרופ' נטליה קחונלידזה
ד"ר סופו יישבילי
ד''ר סלומה
ד"ר מאיה
ד''ר נטיה פוקחדזה
ד''ר טמונה

אחיות מתאמות בחו''ל

ליליאנה
ד''ר תמר לובז'נידזה