הצוות שלנו

צוות מנור מדיק הקים ופיתח עבורכם תכנית ייחודית שמטרתה יצירת מעקף לכל בעיות הפונדקאות שבישראל - זמינות הפונדקאיות, החלפת פונדקאית במידה וההחזרה לא צלחה מהירות התהליך ובעיות בירוקרטיות נוספות.

לשם כך הקמנו עבורכם צוות של אנשי המקצוע הטובים בתחומם - הפריה, מעבדה, מעקב הריון, ליווי וטיפול קונסולרי ושרותי תמיכה נוספים. הצוות כולו הינו על טהרת אנשי מקצוע ישראליים ומכאן שמו: "פונדקאות ישראלית בגיאורגיה". ביצוע תהליך הפונדקאות הינו עניין הדורש את המומחיות הגבוהה ביותר וצוות מגובש ומקצועי שמלווה את התהליך כולו מתחילתו ועד סופו. צוות של יותר מ-65 אנשי מקצוע ישראלים כולל רופאים ישראליים מהמובילים בתחומם, מלווים את הזוג בצורה אישית ורגישה. היתרונות בצוות ישראלי הינם ברורים ובלתי ניתנים לערעור, החל מהנוחות שביצירת תקשורת בעברית עם הצוות ועד לליווי צמוד על-ידי אותם אנשי מקצוע מיומנים אשר הולכים אתכם יד ביד לכל אורך הדרך. כחלק מתפיסת השירות שלנו וכחלק מהמודל הייחודי שלנו, כל הרופאים המלווים את התהליך הינם שותפים מלאים בפרויקט ואינם רופאים אשר נשכרו לשם כך. עובדה זו מבטיחה את נאמנותם המלאה לאורך כל הדרך ואת מחויבותם הבלתי מתפשרת לכל זוג וזוג בהם הם מטפלים. אנו גאים לומר כי זוהי התכנית היחידה מסוגה הקיימת כיום במודל זה והעדות החיה להצלחה הגדולה הם 600 המלאכים שכבר נולדו בפרויקט, נכון לחודש ינואר 2019 ועוד כ-112 ההריונות שנמצאים בשלבים שונים.

אנו גאים להציג בפניכם את אנשי הצוות המופלאים שלנו אשר מובילים את פרויקט הפונדקאות המקצועי והגדול ביותר בעולם. השילוב המנצח של רפואה ישראלית מקצועית וצוות מיומן מלא חמלה מצליח לגרום בכל חודש לעוד ועוד חלומות להתגשם ולעוד זוגות לצאת ממעגל החושך והייאוש אל מעגל האושר והשמחה.

מנהלי הפרויקט

מחלקת תרומת ביצית

אבחון פסיכולוגי וליווי רגשי

שיווק, פרסום ופיתוח עסקי

אחיות מתאמות בחו''ל

All rights reserved 2013 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות יתרונות המלצות תרומת ביצית הבחירה החכמה מימון פורום הפונדקאיות שלנו צור קשר