הצוות שלנו

טל אורוס דואק

היי, שמי טל, מתגוררת בזכרון יעקב, נשואה ללאונרדו ואמא לשלושה בנים מופלאים, משני סבבים של הליך פונדקאות במנור מדיקל. תאומים בנים , הלל ונועם  בני 7 ונאור בן 4.

אני מלווה רגשית, מנחת הורים לתאומים, מאמנת אישית מוסמכת (ע"י לשכת המאמנים), ומורה לידע "פיזיקה משפחתית".
במשך השנים עסקתי בעיקר בליווי ותמיכה בתחומים הקשורים לעולמה של האישה, באמצעות כלי האימון והידע פיזיקה משפחתית.
נשים בגילאים ובשלבי התפתחות שונים.  רווקות, זוגיות, לקראת חתונה, זוגיות במשבר, התפתחות מקצועית, עסקית והתפתחות אישית.
כמו רוב הנשים  חלמתי על המפגש עם הנסיך על הסוס הלבן, על חתונה, להיכנס להריון, ללדת ילדים ולהקים בית ומשפחה מאושרת. לשמחתי הכרתי את מי שהפך להיות שותפי לחיים, אך  רגע לפני החתונה ולאחריה, התחילו להן 9 שנים של מאבק עיקש להפוך להורים, בסופם הגיעה ההבנה, שהדרך שלנו להפוך למשפחה, שונה ואחרת.
יצאתי למסע חדש עם כלים שהיו ברשותי ותמיכתם של אנשים יקרים שפגשנו בעלי ואני באמצע הדרך, מחברת מנור מדיק.  לשמחתנו בסיומו של מסע התרחש בחיינו נס כפול גדול, ונולדו לנו בהליך פונדקאות בגיאורגיה בסיבוב הראשון זוג תאומים בנים מדהימים,  ובסיבוב השני לאחר כשלוש שנים, התרחש נס נוסף ונולד לנו בן שלישי שהינו מתנה מופלאה בעצמו.
עוד בזמן התהליך, הבנתי שבעלי ואני חווים חוויה גדולה מהחיים ובעתיד יהיה עליי לספר ולשתף ולכן בחרתי, ללוות ולתמוך בנשים וזוגות שעשו בחירה אמיצה, להביא ילדים לעולם בדרך הזו. אני רואה את זה כשליחות שלי, להעניק לנשים ולזוגות כוח, ללוות, לחזק ולתת יד בכל שלב ושלב עד לרגע בו יהפכו לאמא ויחבקו בזרועותיהן תינוק שזה עתה נולד.
ברשותי, שילוב של סיפור אישי, ניסיון חיים, סל כלים עשיר ומגוון,  וחוויה אישית מעצימה של אימהות בגיל הבוגר, באמצעות הליך פונדקאות בחו"ל.
אני מזמינה אותך למפגשים איתי , בהם אתן לך יד ואלווה אותך בשביל אל האימהות הנכספת. מפגשים בהן תקבלי כלים לעבור את התהליך בצורה זורמת ונעימה עד כמה שאפשר. מפגשים בהם תקבלי תמיכה, כוח, טיפים ותקווה, להגיע לסיום המסע כשאמא ומשפחה שמחה ומאושרת.

המפגשים מתקיימים "און-ליין" או פנים אל פנים בקליניקה בזכרון יעקב.

לתאום פגישה "און-ליין" / פנים אל פנים ניתן להתקשר לנייד: 054-6311411

אימייל: [email protected]

אשמח להיפגש עימכם.

לימודים ותעודות:

תואר ראשון במדעי החברה והרוח – אוניברסיטה הפתוחה.
קורס מנחת הורים לתאומים.
קורס אימון אישי.
קורס מורים ומרצים לפיזיקה משפחתית – בנימינה.
לימודי רפואה משלימה. מכללת מדיסין ת"א וחיפה

משפחת אורוס דואק

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה