חדשות ועדכונים

אולפן שישי-הזוגות שמצפים לילד בימי הקורונה

4 באפריל 2020

אתמול פורסמה באולפן שישי כתבתה הנפלאה של אפרת לכטר אשר מתארת את ההתמודדות של משפחות ישראליות בארץ ובגיאורגיה, הנמצאות בעיצומו של תהליך פונדקאות בחו"ל.
חברת מנור הצליחה להכניס לגאורגיה 17 זוגות אשר מצפים ללידות וחלקן כבר ילדו. שרון ועופר עמר המדהימים הם אחד מתוך הזוגות של מנור מדיק שהגיעו בזמן ללידות ובכתבה שרון מספרת-אנחנו כאן 17 זוגות נפלאים ממשפחת מנור מדיקל שעושה הכל, אבל הכל לדאוג להקל עלינו עד כמה שניתן כולל להוריד עבורנו את הפח, לעשות עבורנו קניות ואפילו לשים לנו לפני שבת נרות במפתן הדלת.
(שאר הזוגות שמופיעים בכתבה אינם שייכים למנור מדיק)
בהזדמנות זו אנו מבקשים להודות לצוות השגרירות והקונסוליה אשר עושים לילות כימים בשביל לקדם עניינם של הזוגות.
השגריר רן גידור אשר הופך עולמות בשביל לקבל אישור מהרשויות הגיאורגיות על מנת לפתוח את השמים ולאפשר להורים מיועדים להגיע ללידה של התינוקות שלהם, לידות עד סוף חודש מאי.בקונסוליה עובדים מסביב לשעון על מנת לקדם העניינים של כל ההורים והתינוקות.
תודה מיוחדת גם לצוות הקונסוליה, לסמדר הקונסולית, אירית סגנית הקונסול ואירמה עובדת הקונסוליה, שעושות כל אשר ניתן בכדי להקל על המשפחות ובכל שעות היממה. כל הזוגות שחזרו מהקונסוליה מוסרים לנו שמרגישים שמדינת ישראל מאחורינו.
תודה רבה וברכת בריאות טובה וחזקה.
שבת שלום

https://www.mako.co.il/news-israel/2020_q2/Article-90bcdd2c4024171026.htm?Partner=makoApp

All rights reserved 2020 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות יתרונות המלצות תרומת ביצית הבחירה החכמה מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה