חדשות ועדכונים

עלות פונדקאות

4 בינואר 2022

איש חכם אמר פעם: אני לא מספיק עשיר כדאי לקנות בזול !!!

קל וחומר כאשר מדובר בתהליך עדין ומורכב של יצירת חיים חדשים עבור זוגות שעברו שנים של סבל וכישלונות בעולם הפריון.

תהליך פונדקאות אשר מבוצע במדינות עולם שלישי הינו מסוכן ודורש אחריות רפואית ברמה הכי גבוהה ומקצועית שיכולה להיות.

מידי פעם כולנו שומעים במדיות השונות לא מעט סיפורים הזויים ומסמרי שיער על סוכנויות תיווך שניצלו בציניות וברשעות את צערם ומצוקתם של זוגות למטרת רווח קל ומהיר.

זוגות מתפתים למחיר זול שסוכנויות התיווך מציעות וחותמים על הסכם מבלי לשאול שאלות חשובות כמו – מה קורה במצב שזקוקים לטיסות חירום או בדיקות נוספות שלא כלולות בהסכם והאם יש מגורים ראויים לאחר הלידה, מי משלם פיצויים שונים לפונדקאית, פתרונות לבעיה רפואית לפונדקאית או לעובר, מה בעניין חיסונים ובדיקות של רופא ילדים ועוד…כבר בשלבים מוקדמים של התהליך מתברר שהמחיר אשר נקבע מראש אינו כולל תוספות חשובות אלו.

לא פעם במקרי חירום בחו"ל הסוכנות מנסה להתנער והזוג המותש נאלץ לפתור את בעיותיו בכוחות עצמו גם אם חייבים להטיס רופאים מומחים מישראל או לשכור מטוס פרטי בכדי להביא את התינוק לטיפול בבית חולים ישראלי.

במהלך השנים, פנו אלינו לעזרה עשרות זוגות אשר נקלעו לסיבוכים רפואיים ובעיות לוגיסטיות בחו"ל בעקבות רשלנות של מתווכי פונדקאות ישראלים שאיתם החלו את התהליך. לרובם הגדול הצלחנו לעזור אך המחיר הכספי והנפשי ששילמו אותם זוגות הפך לכפול ומכופל.

מיום הקמת פרויקט הפונדקאות "מנור מדיקל" הלכנו בדרך הקשה והישרה ללא פיתולים, ללא התחכמויות, וללא קיצורי דרך.

הקמנו מיזם ייחודי שאין לו אח ורע בעולם המורכב מצוות של 65 אנשי מקצוע ישראלים מומחים בתחומם החל מפרופסורים, רופאים, מנהלי מעבדות, מנהלי מחלקות פגייה, מומחי מעקב היריון, צוות ליווי רגשי, צוות ליווי משפטי, צוות ליווי לוגיסטי ועוד.

הפרויקט שלנו מבוסס על רפואה ישראלית מקצועית והרבה רגש וחמלה.

אלפי הזוגות שטופלו על ידינו מבינים היטב את ההבדל בין מנור לבין חברות תיווך שמחפשות להרוויח מצערם של הזוגות.

אנו יודעים כי כל זוג אשר מגיע לפונדקאות במנור עבר דרך ייסורים מלאה בצער ואכזבות והם באים להפקיד בידינו את עתידם וגורלם בתקווה אחרונה לילד.

הסיסמא שמלווה אותנו היא "אין ילד במבצע" וכל זוג אשר מחפש הרפתקאות זולות ומעוניין להמר ולסכן את עצמו ואת הילוד ימשיך בתהליך במדינות מתפתחות.

אנו תמיד אומרים לזוגות, "גם אם לא תעברו את התהליך אצלנו אז לפחות במדינה מערבית כמו ארה"ב או ישראל או כל מקום אחר ששם תקבלו טיפול מקצועי ואחריות רפואית".

במדינת ישראל, לא קיימת עוד חברה אשר מבצעת פונדקאות במדינה זרה עם צוות ישראלי ורופאים ישראלים בלבד אשר מבצעים בעצמם את כל ההליכים הרפואיים ללא התערבות של רופאים גאורגים או אוקראינים.

במרוצת השנים קמו לא מעט סוכנויות ורופאים מפורסמים אשר ניסו לחקות את המודל הייחודי של מנור מדיקל,  אך עד היום אף אחד לא באמת הצליח להגיע לרף הגבוה שהציבה קבוצת מנור.

לאור תביעות משפטיות של זוגות שניזוקו נפשית וכספית, אנו מגלים שסוכנויות תיווך שרלטניות שעסקו בפונדקאות מתחילות להיעלם וטוב שכך.

חשבנו לתומנו שאולי בתחום כל כך רגיש וטהור לא יקרה לעולם מצב שיגרום לניצול צערם של זוגות חשוכי ילדים ואנו מצפים כבר ליום שבו יוקם גוף אשר יחייב רישיון לחברות פונדקאות מסודרות וידרוש נתונים ודוחות ששם כתובה האמת כמו כמה אחוזי הצלחה יש לכל סוכנות ? כמה ילדים נולדו בעלי מומים ? כמה ילדים נפטרו ? כמה לידות מוקדמות היו ?

כל עוד ותחום הפונדקאות בחו"ל נשאר פרוץ חייבים להיות ערים לסוגיות החשובות

כי בייצור חיים אין מקום לשרלטנים, ובעולם שפוי אין ילדים במבצעים.

 

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה