חדשות ועדכונים

אין ילד במבצע!!

4 באוגוסט 2015

אתמול זכינו לביקור מרגש של שרון ואמיר יחד עם תינוקם המתוק גיא. את הזוג המקסים הזה הכרנו לצערנו בנסיבות לא משמחות, ולא נעימות.

שרון ואמיר הם זוג אחד מתוך עשרות זוגות אשר טעו ובחרו לבצע הליך פונדקאות דרך אחת מחברות התיווך אשר עובדות בצורה חובבנית ולא מקצועית, תוך סיכון חיי אדם. חברות התיווך מנצלות באופן ציני ומכוער וללא שביב של חמלה את מצוקתם וצערם של זוגות אבודים אשר נתפסו ברשתם האכזרית. המנהלים אשר מפעילים מסלולי פונדקאות שונים בחו"ל רואים לנגד עיניהם רק את קבלת העמלה ותו לא! יצר השרלטנות ורדיפת הבצע של חברות התיווך בכל פעם מפתיעים אותנו מחדש, ואין שבוע שאנו לא נתקלים בסיפורים מסמרי שיער על נזקים נפשיים, בריאותיים, וכספיים שנגרמו לזוגות.

בעוד כחודש יוצאת לאור מהדורה חדשה של ספר הפונדקאות שלנו שם אנו נפרסם מעט מתוך עשרות הסיפורים ההזויים על זוגות שהצלחנו להציל מציפורני אותם שרלטנים. לאט לאט חברות התיווך מתחילות להיעלם, ועיקר עיסוקם בזמן הקרוב יהיה להתמודד בבתי המשפט מול עשרות תביעות ממשפחות אשר ניזוקו בתהליך.

מכתבם של משפחת פעמוני חושף במעט את ההתנהלות הפושעת של חברות התיווך. אנו גאים ושמחים על שהצלחנו לסייע לשרון ואמיר ומתפללים לא לשמוע על עוד מקרים כמו זה. (המכתב של משפחת פעמוני מצורף בהמשך , וגם בהמלצות באתר)

מאתנו צוות מנור מדיק ,
אנשים טובים באמצע הדרך
אנשים טובים מאוד
אנשים טובים יודעים את הדרך
ואיתם אפשר לצעוד
(שירה של נעמי שמר המתאר את מנור וצוותו הכי טוב)

המכתב של משפחת פעמוני

הי, אנחנו גיא שרון ואמיר פעמוני,

תחילת סיפורנו כאשר חתמנו על הסכם דרך אחת מסוכנויות התיווך הפועלות בארץ, בפגישה איתן עשו רושם והיה נראה שיש להן ניסיון…, כבר בתחילת התהליך היו חריקות קטנות, תוצאות בדיקות שהתקבלו באיחור, תשובות לא ברורות, אבל כבר היינו בתוך התהליך והיה היריון!

בשבוע 30 להיריון קיבלנו במייל תוצאות בדיקות אולטרסאונד עם ברכת חג שמח ובלי הסבר נוסף, כאשר פתחנו את הדו"ח חשכו עיננו, הופיע שיש בעיה רפואית בעובר, לא קיבלנו שום מידע נוסף – לא הסבר ולא תכנית פעולה, התברר לנו שאנחנו לבד ושהעזרה שסוכנות "התווך" יכולה להגיש מוגבלת, לא מספקת ולא עוזרת. התחלנו ללא כל עזרה שלהן להתרוצץ בין רופאים וקיבלנו בשורה – "ניתן לפתור את הבעיה אך צריך לנתח את התינוק מיד לאחר הלידה, יש לכם 48 שעות גג להביא אותו לארץ" נאמר לנו על ידי הרופאים. הרגשנו אבודים לגמרי וחיפשנו איך להביא את התינוק לארץ מיד לאחר הלידה. פנינו לכל מי שעוסק בפונדקאות חו"ל בניסיון נואש למצוא מי יוכל לעזור ולסייע.

העזרה והישועה הגיע מצדו של עמי מנור שהרים בלי היסוס את הכפפה. הוא הגיב להודעה מיידית וזימן אותנו לפגישה בהולה במשרדו, לא ידענו למה לצפות ולא ציפינו למה שקיבלנו ועד עכשיו אנחנו לא מאמינים כמה שפר מזלנו שהגענו לעמי. מיד כשהחלה הפגישה הרגשנו שאנחנו בחלום, שזה לא אמיתי. "אל תדאגו, יהיה בסדר, אתם בידיים של מנור עכשיו" זה היה המשפט הראשון של עמי, תשע מילים בסך הכל, תשע מילים ששינו את הכל, החזירו את הצבע לפנים, הרגליים הפסיקו לרעוד, חזרנו לנשום. עמי והצוות התגייסו ל"מבצע פעמוני":

עמי – רמטכ"ל המבצע, היכולת לאסוף צוות מנצח ומסור סביבך מעידה על סוג האדם שאתה, אין ספק שאתה מהאנשים הנדירים שאם לא היית, היו צריכים להמציא אותך!

עו"ד מאיר רובין – איש מעשה, חבר ורע, מקצוען שמכיר את הנושא על בוריו, הוא הרגיע אותנו לאורך כל הדרך, יודע בדיוק עם מי צריך לדבר ומה צריך לעשות, הוא מצא פתרון לכל בעיה ומכשול שצצו, עליו ניתן לסמוך בכל צרה ומכשול!

מיכאל ברקן – האיש והאגדה, האיש אינו מכביר במילים, הוא מכביר במעשים! מיכאל דאג להסדיר את כל הניירת, הוא טס כמה ימים לפנינו כדי לוודא שהכל יתקתק, ליווה אותנו ודאג שבזמן שיא של 12 שעות מהלידה התקבל האישור להטיס את גיא לארץ!

טלי מנור – אוזן קשבת, כתף תומכת, רגישות ומקצוענות. קצינת המבצעים שניהלה את המבצע הזה כולו ולא עצמה עין עד שגיא הגיע לארץ.

ד"ר אייזן – מקצועיות ואנושיות, השילוב המושלם באשת רפואה. ליוותה אותנו בלידה בטבילסי, בטיסה חזרה ובמהלך האשפוז ולאחריו באכפתיות רגישות ומקצועיות אין סופית.

ד"ר הנדלר – בדק את הפונדקאית בגיאורגיה, הבדיקה איששה את מה שאמרו הרופאים – יהיה צורך לנתח בסמוך ללידה אך הבעיה ניתנת לתיקון, הוא הקדיש לנו זמן ובצורה מקצועית, אנושית ורגועה הסביר לנו את המצב.

נועה – טיפלה בהזמנת הכרטיסים, שליחויות של מסמכים, חתימות, תיאום פגישות, הכל בצורה אדיבה ויעילה.

דימה ואנה – מהצוות המקומי של מנור – במסירות מדהימה ליוו אותנו מרגע הנחיתה בטביליסי ועד ההמראה חזרה לארץ, היו איתנו ברגעים מרגשים וברגעים קשים, שעות ארוכות של התרוצצות בין משרדי ממשלה, בתי חולים והקונסוליה, היו שם בשבילנו ולא הרפו עד שהכל סודר.

גיא בננו הנפלא, נולד ב 18/5/2015 ב 9:30 בטביליסי ולמחרת-19/5/2015 בשעה 6:00 כבר היה בתל השומר.

גיא נותח בארץ והיה מאושפז 58 ימים בטיפול נמרץ, בסיום המסע הזה הוא איתנו בבית, שמחים ומתענגים על כל רגע איתו ומתרגלים לסטטוס נשואים + .

ארגון מבצע זה ללא משפחת מנור והצוות, בלתי אפשרי, חייבים את הניסיון, המקצוענות, הרגישות, האנושיות והמסירות שלהם. אין לי צל של ספק שבלי מנור, לא היינו מצליחים להביא את גיא לארץ בזמן. מרגע שמנור נכנסו לתמונה, ניסינו למצוא את המלכוד, הרי הם הפכו עולמות עבורנו כאשר אנו כלל לא היינו לקוחות שלהם, כמה שחיפשנו מלכוד, לא מצאנו, מצאנו חבורה של אנשים מדהימים ומסורים שבזכותם גיא פה איתנו.
עכשיו זה ברור לנו, ילד עושים אצל מקצוענים – רק עם מנור.

משפחת פעמוני

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה