חדשות ועדכונים

ביי ביי שנת 2020

31 בדצמבר 2020

חברים יקרים.

בשם כל צוות מנור מדיק בארץ ובחו"ל, אנו מברכים אתכם לכבוד השנה האזרחית החדשה בשפע של בריאות טובה, חיים מאושרים והכי חשוב שניפרד במהרה מנגיף הקורונה ונשוב לשגרה המבורכת.
שנת 2020 הציבה בפנינו אתגרים לא פשוטים אשר העמידו את הפרויקט שלנו במבחנים קשים מידי יום.
בתקופות הסגר בארץ ובגאורגיה היה לנו מספר גדול של הריונות ולידות ונאלצנו לבצע עשרות מבצעים לוגיסטיים מורכבים בכדי להביא את הפונדקאיות לבדיקות ואת המשפחות הרבות ללידות.
בעזרת הצוות המופלא שלנו הצלחנו לעמוד בכל האתגרים והחזרנו את כל המשפחות לישראל בידיים מלאות בילדים בריאים תוך עמידה בכל התקנות המחמירות בארץ ובגאורגיה.
חלק מהמבצעים שלנו פורסמו במדיה וחשפו בגאווה גדולה את הנחישות והארגון המופתי בתוך משבר הקורונה.
במקביל חזרנו הכי מהר לפעילות הטהורה של יצירת חיים חדשים והחל מחודש יולי 2020 (לאחר 4 חודשי הפסקה) ביצענו החזרות לפונדקאיות חדשות בקצב רגיל למרות כל הסגרים, ולמרות ביטולי פונדקאיות ולמרות שהתחלואה עלתה ולמרות הטיסות הספורדיות והביטולים, לא עצרנו לרגע ולשמחתנו הגדולה, יש כבר לידות מתוכננות החל מחודש מרץ 2021.
בימים אלו, הצוות המופלא שלנו בגאורגיה מנצל את ההפוגה הקצרה לצורך שיפוצים וחידושים בדירות שלנו לקראת הלידות הצפויות במרץ.
אנו ממשיכים ועובדים בשיא המרץ ובכל חודש חותמים אצלנו כ-20 זוגות חדשים שיודעים על היכולות ועל התוצאות של מנור.
בפתחה של שנת 2021 אנו מדווחים בגאווה כי בפרויקט הפונדקאות נולדו עד היום 850 ילדים ובפרויקט תרומת הביצית נולדו עד היום כ-3700 ילדים ואנו נחושים להמשיך לעבוד במסירות ומקצועיות ללא פשרות ועם הרבה אהבה וחמלה.
הקמנו מפעל חיים שהוא בלעדי ומיוחד אשר מפיץ אור גדול ואושר עילאי באלפי בתים יום ביומו.
אנו נמשיך ונעשה ככל שביכולתנו לשמור על הזכות הבסיסית שמגיעה לכל משפחה להיות הורים.

שנה אזרחית טובה וכל טוב.

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה