חדשות ועדכונים

ברכות ואיחולים

14 בדצמבר 2016

מזל טוב לצחי ונורית היקרים שחזרו השבוע הביתה יחד עם אור הגיבור אנו מאחלים לכם הרבה בריאות, נחת וחיים הכי מאושרים שאפשר לבקש. בהזדמנות זו אנו מוסרים ד"ש חם לרון האח הגדול של אור שגם נולד בגאורגיה במסגרת הפרויקט ובעוד שבועיים יחגוג את יום הולדתו הראשון.

מזל טוב לדימה היקר שלנו להולדת הבן שנולד לפני יומיים בבית החולים דברשווילי. למי שלא מכיר, ד"ר דימה הוא ראש הצוות הלוגיסטי שלנו בטביליסי והוא האיש היקר שתמיד דואג למשפחות שלנו ומבצע את מה שצריך בשקט ובשלווה דימה היקר אנו אוהבים אותך ומאחלים לך ולרעייתך סופו הרבה בריאות, אושר וחיים טובים מכל הצוות בישראל.

משלחת לטביליסי

בסוף השבוע מגיעה לטביליסי משלחת רפואית גדולה ברשותה של ד"ר אתי ממן וצוות אמבריולוגים. כמו כן מגיע ד"ר קטורזה לבדיקות מעקב הריון ויחד אתו 7 זוגות, גם ד"ר אירית אייזן מגיעה לראות ולבדוק את כל הילדים שנולדו החודש. המשלחת הרפואית תבצע כ-30 החזרות לפונדקאיות אנו מאחלים הרבה הצלחה ובשורות טובות.

מהדורה מס' 9 לספר

השבוע יצאה מהדורה מספר 9 של ספר הפונדקאות שלנו. המהדורה החדשה כוללת מעל 100 מספרי טלפון של זוגות אשר הסכימו וביקשו לשתף בחוויה שלהם את הזוגות החדשים. בנוסף מפורסמים בספר טלפונים של משפחות מהמגזר החרדי אשר עברו את התהליך במנור וטלפונים של משפחות ישראליות שמתגוררות בחו"ל. כמובן במהדורה החדשה יש סיפורים חדשים ומרגשים וסיפורים על זוגות שלנו שפורסמו בתקשורת.

סיכום שנת 2016

שנת 2016 עומדת להסתיים עם מספר שיא של 180 זוגות שהצטרפו אלינו השנה. אנחנו מלאי גאווה ומאושרים שחברה ישראלית מובילה את העולם בתחום הפונדקאות ומצליחה לגרום לאושר ענק לאלפי משפחות בארץ ובעולם.

צוות מנור מדיק

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה