חדשות ועדכונים

ברכת חג פסח שמח

7 באפריל 2020

משפחות יקרות שלנו,
חג החרות הוא משמעותי מאוד לפעילות שלנו שכולה מבוססת על יציאה מעבדות לחירות. לשמחתנו זכינו עד היום להביא אור גדול בדמותם של 750 ילדים בפרויקט הפונדקאות ועוד מעל 3000 ילדים בתרומת הביצית.
לאחר 12 שנות פעילות, החג הזה הוא שונה מכל מה שהכרנו.
אמנם הכאוס העולמי העמיד אותנו בפני אתגרים שלא צפינו בשום תרחיש אך היעד הראשון שעומד מול עינינו הוא תמיד ילדים בריאים, לשם כך התכנסנו ובנושא זה אנחנו עושים ונעשה ככל יכולתנו לנצח.
למרות כל המגבלות, אנו נלחמים יום יום ומנהלים חמ״ל אל מול שינויי התקנות, יש לא מעט זוגות שנמצאים בגיאורגיה לאחר לידה שלצערנו מעוכבים בגלל המצב ויש זוגות בארץ בהמתנה ללידות ובערב החג הזה חשוב לנו מאוד להרגיע אתכם, הלחץ שלכם מובן לנו ואנחנו מקבלים אותו באהבה אך לאחר 12 שנות ותק תנו לנו קרדיט שאנחנו נעמוד גם באתגר של התקופה הזאת.
אנחנו מבקשים שתישנו בלילות כי בקרוב תתגעגעו לשינה ...והיו בטוחים שאנחנו לא ישנים בלילות ״ לא ינום ולא יישן שומר ילדיכם ״
השליחות והאחריות העצומה שלקחנו על עצמנו להביא אתכם לחוף מבטחים מאתגר אותנו ובעזרת השם נצליח לשמח אתכם בקרוב !!!
אנו מעריכים שהלחץ בגיאורגיה בקרוב ירד, גיאורגיה היא לא מדינה שיכולה להרשות לעצמה מבחינה כלכלית להיות בסגר תקופה ארוכה.חשוב לציין שבגאורגיה הנגיף לא יצא משליטה מהסיבה הפשוטה ש-80% מהעם הגאורגי לא מטיילים בחו"ל.
כיום מדובר על סביב 100 חולים בגאורגיה ולכן יש לנו סיבה להיות אופטימיים שאנחנו בתחילת הסוף אך כמובן אלו רק הערכות.
אנו מבקשים לאחל לכולכם רק בריאות ועוד בריאות, אנו מאחלים את זה בכל הזדמנות אך בימים אלו זו מילה שמקבלת משמעות מיוחדת. בהזדמנות זו אנו מברכים את הצוות המופלא שלנו בארץ ובגאורגיה שלמרות קשיים בלתי רגילים הם עמלים סביב השעון בדאגה וחמלה ומטפלים במשפחות שנמצאות בבניין הדירות, במשפחות שנמצאות בארץ וכמובן בפונדקאיות המקסימות.
כבר לפני חודש, משרד הבריאות הגאורגי אסר על תושבים זרים להיכנס לבתי חולים ובתי יולדות ולכן צוות מיוחד ברשותה של אתי המקסימה דואגים לטיפול והשגחה צמודה של התינוקות הרכים בבית החולים עד אשר ניתן האישור לשחרר את התינוק/ת ולהביאו להוריו אשר ממתינים בכיליון עיניים בדירה.
את המשימה המרגשת של שחרור התינוקות (בתמונות) מבצעת אתי בעצמה ועל כך בשמנו ובשם כל המשפחות אנו מוקירים לך תודה.
כעת שכולנו ספונים בבתים, יש זמן לחשבון נפש ולקבלת פרופורציות לגבי הדברים החשובים בחיים ולכן אנחנו תקווה שנשקיע את כל מרצנו במעשים טובים, בחמלה, ביותר אהבת חינם , פחות שנאה, פחות אגו ופחות כעסים, בואו נהנה ממה שיש ויש לכולנו הרבה.
אנא שימרו על עצמכם והקפידו על הנחיות משרד הבריאות למען יקירכם
חג שמח וחיבוק גדול
משפחת מנור

All rights reserved 2021 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה