חדשות ועדכונים

הולדת תינוק ה-300

4 באוקטובר 2016

במזל טוב ובשעה טובה ומוצלחת אנו שמחים לבשר על הולדתו של הנסיך מספר 300 בפרויקט!

לא יכולנו לחלום על מתנה יותר יפה לכבוד השנה החדשה. מצורפות תמונות מהיום בבוקר, כמה מתיקות!

להורים המאושרים רונית וצביקה אנו מאחלים הרבה בריאות, אושר גדול וכמובן שנה טובה וחג שמח! ומי ייתן ונזכה כולנו לפתוח כל שנה עם בשורות כל-כך מרגשות ומשמחות.

כל ילד שנולד, עבורנו זה עולם ומלואו ועבור הוריו הוא מסמל את סופו של מסע ארוך ותחילתם של חיים חדשים ומאושרים.

לכבוד הולדת הילד ה-300 מגזין "לאישה" יפרסם ריאיון עם רופאי הפריון של הפרויקט בגיליון חגיגי שיראה אור בחג הסוכות.

לפני מספר ימים הלך לעולמו שמעון פרס שללא ספק היה אדם מיוחד וענק בדורו.מר פרס תמיד פעל ככל יכולתו למען עתיד הילדים שיזכו לסביבה טובה יותר ולשלום. גברת אפרת דובדבני אשר כיהנה בתפקיד מנכ"לית בית הנשיא מספרת שכאשר הייתה בהיריון היא ראתה חובה להודיע למר פרס על התפטרותה מכיוון שהייתה זקוקה לשמירת הריון. מר פרס צחק ואמר לה, את הולכת לעשות את מה שיותר חשוב מכל דבר אחר בעולם "לייצר חיים" כמה שהמשפט הזה נכון ומדויק. אנחנו לקחנו את המשימה של ייצור חיים הכי רחוק שאפשר ובכל יום חושבים איך לשפר, לחבק, לחמול ולשרת את הפונדקאיות ואת המשפחות כי אין קיצורי דרך וזוהי הדרך הנכונה לאושר ולהצלחה.

עוד משפט חכם של פרס שנחקק בזיכרון: "אתה יכול להיות קטן כמו האגו שלך או גדול כמו המטרה שאתה משרת" ואכן המטרה שאנחנו משרתים לא משתווה לשום דבר אחר זוהי פסגת האושר שלנו. זהו הפרויקט היחיד שאין בו מקום לטעויות האחריות היא כבדת משקל וכל טעות קטנה יכולה להיות בלתי הפיכה.

הנוסחה שלנו מאד פשוטה, אהבה, חמלה נשמה וחיבוק גדול לצד רפואה מקצועית אחראית ורצינית. האיכות הגבוהה של הפרויקט היא בלתי מתפשרת ובעקבות כך, השנה חברת מנור הפכה לחברה הגדולה בעולם לפונדקאות לזוגות סטרייטים בנוסף אנו מטפלים גם בזוגות המגיעים אלינו מאוסטרליה, אנגליה, איטליה ועוד.

אנו מודים מקרב לב לכל המשפחות על מאות המכתבים המרגשים, הברכות היפות משלוחי הפרחים והטלפונים שקבלנו ערב החג, אין לזה מחיר זו ההוכחה שמעשים טובים לא הזיקו לאף אחד ואנו בשקט וברוגע נמשיך לדבוק במטרות שלנו בקפדנות.

באהבה גדולה

משפחת מנור וכל הצוות המופלא

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה