חדשות ועדכונים

המבצע להשבת המשפחות לארץ

11 באפריל 2020

בעקבות פרסום הכתבה ב"אולפן שישי" בשבוע שעבר, אנו שמחים לבשר שלאחר מבצע רב משתתפים, חזרו לארץ אתמול וגם חוזרות לארץ היום (שבת) 11 משפחות החובקות את התינוקות שלהם.
גורמים פרטיים שצפו בכתבה בסוף השבוע ובראשם אלוף (מיל.) גיורא איילנד ויוחי מרגלית, החליטו לסייע בהטסת הזוגות מאחר שאין טיסות סדירות לבירה טביליסי.
גיורא איילנד הצליח לרתום למשימה הקדושה גורמי מפתח בישראל ובגיאורגיה, במקביל גיורא איילנד ויוחי מרגלית פתחו בארץ הדסטארט לשכירת מטוס ובתוך 36 שעות הצליחו לגייס כל הסכום שנדרש לשכירת המטוס שיטוס מישראל לגיאורגיה ובחזרה.
כעת בגאורגיה נותרו עוד 8 משפחות של מנור עם תינוקות ואנו ממתינים לאישורי כל הגורמים הרשמיים בגאורגיה אשר אחראים להנפקת תעודות הלידה. אנו עמלים לילות כימים בשביל להחזירם במהרה והנושא תלוי בהמון גורמים ומאשרים, מהרשויות בגיאורגיה ועד לרשויות בארץ והמון אם ואם ואם. אבל אנחנו עמלים על כך ונעשה כל שניתן ובעזרת השם לא יהיו עיכובים וגם משפחות אלו יחזרו לארץ בשבת הבאה. כל עוד יש סיכוי ואף הקלוש ביותר, אנחנו שם בכדי לפעול.
אנו מבקשים להודות לכל האנשים אשר עסקו במלאכה: ממשלת גיאורגיה שהבינה את גודל השעה וקידמה עזרה בכל דרך שיכלה, משרד החוץ ושגריר ישראל בגאורגיה רן גידור וכל צוות השגרירות שעמלו ועזרו ואז שוב פעלו ועזרו. משרד הפנים והפרקליטות בארץ, אשר אישרו בקשותינו, אנשי הקונסוליה ואנשי צוות הביטחון שהתנדבו והגיעו בחג להנפיק עבור הזוגות את תעודות המסע ולדאוג מאחרי הקלעים לכל מה שקשור לטיסות ולעוד אין סוף פרטים ואישורים. גיורא איילנד שהרים את הכפפה והרים את הפרוייקט האדיר של העלת מטוס לאויר - פרוייקט פרטי. אורלי וילנאי שריכזה עבור גיורא איילנד את כל הפרוייקט. כל אזרחי מדינת ישראל שתרמו עבור מימון ההטסות במסגרת מימון ההמונים.
אנו מאחלים לכולם בריאות ויציאה במהרה ממשבר הקורונה ובעזרת השם שנראה במהרה את כל התינוקות שלנו בארץ, אמן!

All rights reserved 2021 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה