חדשות ועדכונים

הריונות ראשונים לשנת 2021

12 בינואר 2021

מזל טוב להריונות הראשונים של שנת 2021.
אנו מאחלים הרבה הצלחה והריונות תקינים ובריאים לכל הזוגות אשר זכו לקבל השבוע את ההודעות המרגשות על קליטת הריונות.

היום מציינים את יום הרופא הישראלי וזו הזדמנות נהדרת לומר תודה לכל הרופאים שלנו. תודה על הדאגה שבאה מהלב, על האכפתיות על הטיפול המסור, על המאמץ וההשקעה, על הסבלנות ועל המקצועיות.
המטופלים שמגיעים למנור מדיקל עברו את כל התלאות בעולם הפריון בניסיון להפוך להורים, האתגרים, המשברים, ההצלחות, המצוקה והסיפוקים המלווים את העשייה הרפואית בפונדקאות ותרומת ביצית, ברורים לרופאים שלנו אשר פועלים מתוך שליחות אמיתית וחמלה גדולה לסייע בהבאת חיים לעולם.
הרופאים הישראלים הם חוד החנית בפרויקטים שלנו פונדקאות ותרומת ביצית, מיום הקמת החברה, לא ויתרנו על רפואה ישראלית שתלווה את הפרויקטים שלנו בחו"ל. מהתחלה הלכנו בדרך הקשה והישרה ללא פיתויים זולים ופתרונות מפוקפקים. הקמנו מיזם שמבוסס על רפואה ישראלית בחו"ל שאין לו אח ורע בעולם מתוך הבנה ברורה שאם כבר זוג הגיע אלינו לאחר שנים של סיוט, הוא יקבל את הכי טוב שיש.
אנו לא הסכמנו שרופאים ואמבריולוגים זרים יטפלו ברפואת העוברים ובטח לא הסכמנו להטיל את האחריות הרפואית על קליניקות בחו"ל, עד היום ניסו עשרות גופים בעולם הרפואה להקים פרויקט דומה, אך אף אחד לא הצליח באמת ללכת עד הסוף ללא קיצורי דרך כי אין תחליף לצוות של 65 אנשי מקצוע ישראלים כולל רופאים, פרופסורים, מנהלי מעבדות ואמבריולוגים מהשורה הראשונה בישראל.
בתמונה: הרופאים המדהימים שלנו

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה