חדשות ועדכונים

חדשות הפונדקאות

28 בינואר 2021

ברכות חמות ל-16 הזוגות שקיבלו השבוע תוצאות חיוביות ותקינות של בדיקות דופק.אנו שמחים יחד אתכם מהבשורות המרגשות, ומאחלים לכם ולפונדקאיות המהממות הריונות קלים ובריאים.
~~~~~~~~~~
לאור החלטת הממשלה השבוע על סגירת נתב"ג לטיסות מסחריות, החליטו בהנהלת ישראייר לבצע טיסות חירום לטביליסי ולקייב ממש כמה שעות לפני שנמל התעופה בן גוריון נסגר. בזכות הטיסה המיוחדת לטביליסי הצלחנו להטיס נציג לטביליסי שקיבל מהקליניקה שלנו דגימות מי שפיר אשר נלקחו מפונדקאיות ומיועדות לבדיקה ופענוח במעבדה בארץ.
תודה מיוחדת לטליה סיבי ומשה תלמור האלופים של חברת ישראייר על הסיוע והעזרה הענקית. כמו כן תודה לנציגנו אילן ברקן שטס בצהריים לטביליסי וחזר בלילה עם הבדיקות של הפונדקאיות.
~~~~~~~~~~~~
משפחות יקרות, בעוד כשבועיים מציינים בישראל את יום המשפחה ולכבוד כך אנו מכינים לכם הפתעה מרתקת לשבור מעט את השגרה. אנא עקבו אחרי הפרסומים בשבוע הבא.
~~~~~~~~~~~
השבוע פרסם שגרירנו היקר בגאורגיה מר רן גידור את הדברים הבאים: ממשלת גיאורגיה הכריזה אתמול על חידוש הטיסות הבינ"ל ופתיחת שערי המדינה בפני תיירים זרים החל מ-1 פברואר. עם זאת, יש להדגיש כי הפרטים המדויקים בנוגע לבדיקות, החיסונים והמסמכים הנדרשים על מנת להיכנס לתחומי גיאורגיה טרם פורסמו באופן רשמי. על מנת למנוע אי נעימות ועגמת נפש, אנו ממליצים לכל המעוניינים להמתין בסבלנות ולעקוב אך ורק אחר פרסומים המופצים ע"י גופים ממשלתיים רשמיים – גיאורגיים וישראלים.
באווירה אופטימית זו, אנו מאחלים לכם סופ"ש מהמם ומחמם מאתנו משפחת
פונדקאות מנור מדיק

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה