חדשות ועדכונים

חדשות וברכות

19 במרץ 2018

מזל טוב לכל הזוגות שזכו לקבל בסופ"ש האחרון את ההודעות המרגשות המבשרות על קליטת הריון. אנו מאחלים לכם הרבה הצלחה ומתפללים לבשורות טובות בהמשך הדרך.

ברכות למנכ"ל שלנו מר מיכאל ברקן שקיבל בשבוע שעבר תואר דוקטור (Ph.D) במנהל עסקים. אנו מאחלים לך בשם כל צוות מנור הרבה בריאות, הצלחה וכל טוב.

מזל טוב לרופאת הילדים של הפרויקט ד"ר אירית אייזן (Irit Eisen‎‏) לרגל פתיחת הקליניקה החדשה. ד"ר אייזן שהינה מומחית ברפואת ילדים, תינוקות ופגים, מטפלת בקליניקה החדשה בייעוץ ומעקב בחודשים הראשונים לחיים של הילוד, טיפול בפגים ,הסתגלות לבית והתפתחות לאחר האישפוז וכמו כן ייעוץ והדרכה להורים במהלך ההיריון. ד"ר אייזן היקרה בשם כל הצוות אנו מאחלים לך הצלחה גדולה ושתמשיכי לטפל בילדים כדרכך בשיא המקצועיות, הסבלנות והחמלה הגדולה שיש בך.

ד"ר אירית אייזן

משלחת רפואית לגאורגיה

לקראת הסופ"ש הקרוב, תגיע לגאורגיה משלחת רפואית גדולה של מנור מדיק ברשותו של פרופסור אריאל הורוביץ. יחד עם פרופסור הורוביץ יגיעו צוות אמביולוגים בכירים מישראל ואחיות של הפרויקט. המשלחת הרפואית תבצע כ-30 החזרות לפונדקאיות. גם ד"ר אלדד קטורזה מגיע עם המשלחת הרפואית בכדי לבצע בדיקות וסקירות לפונדקאיות אשר נמצאות בשלבים שונים של ההריונות. נאחל לצוות הרפואי ברכה, הצלחה ובשורות טובות.

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה