חדשות ועדכונים

חדשות ועדכונים

13 ביולי 2017

חם מהתנור… היום קיבלנו מבית הדפוס את המהדורה החדשה של ספרי הפונדקאות מנור מדיק. הגרסה של הספר החדש הינה העשירית במספר !!! הספר החדש מכיל מכתבים אישיים וסיפורים מרגשים עד דמעות, סקירה של המרכזים הרפואיים והדירות שלנו בטביליסי, קטעי עיתונות וכתבות שפורסמו על הפרויקט, אלבום זיכרונות מהמם המורכב מאירועים וחוויות שונות והחשוב מכל רשימת טלפונים של יותר מ-120 משפחות מאושרות אשר הסכימו לשתף בחוויה שלהם זוגות חדשים.

בעקבות שידור התכנית "פנים אמיתיות" שעסקה בנושא הפונדקאות הישראלית בגאורגיה, קיבלנו מבול של מאות מכתבי תודה והערכה ועל כך אנו מודים מקרב לב לכל המשפחות. אנו גאים לפרסם את מכתבה המרגש של טלי פז ברטל ומבטיחים בקרוב לפרסם עוד מכתבים. קריאה נעימה וסופ"ש נעים.

שלום, אני ליהי פז!!

ילדת אהבה שנוצרה בהליך פונדקאות בגיאורגיה. אימא שלי ואבא שלי לא חשבו שיהיה להם ילדים משותפים אחרי שנים של אכזבות. יום אחד הם פגשו מלאך…עמי מנור שמו. הוא הביט להם בעיניים והבטיח להם שלא ינוח ולא יישן עד שלא יהיה להם ילד! הוא החזיר את התקווה לחייהם. עמי לקח אותם לארץ רחוקה והכיר להם מלאכית מדהימה שהסכימה לעזור להם להגשים את חלומם. ביחד עם צוות מלאכים גדול מקצועי ומלא אכפתיות ומסירות. הגעתי אני לבטן המלאכית. שנשאה אותי בבטנה 9 חודשים. בכל 9 חודשים אלו. המלאכית ואימא היו בקשר. המלאכית שלחה לאמא סרטונים שלי בועטת בבטן. והתרגשה עם אימא לפני כל בדיקה. כל פעם שמלאכית לא הרגישה טוב..או היתה צריכה משהו…עמי מידי עמד לרשותה ביחד עם צוות המלאכים המסורים שעובדים עבורו בעיר המלאכית. ככה יד ביד הלכו אימא ואבא, המלאכית מהארץ הרחוקה ועמי מנור יד ביד תומכים אחד בשני, מחזקים האחד את השני מלאי הכרת תודה ואמפטיה האחד לשני עד לרגע הגחתי לעולם. גם בשנייה שהגעתי לעולם אימא ומלאכת לא הירפו ידיים והחזיקו חזק חזק אחת את השניה עד שיצאתי בצווחות אל העולם… כמה אושר היה בחדר הזה שנולדתי בו… לא היה שם ניצול..לא היו שם מעמדות.. הייתה שם אהבה ואכפתיות והוקרה ושותפות גורל ותחושת שליחות. מאז..אימא והמלאכית שלי בקשר. כל חודש אימא שולחת לה תמונות שלי (אני ממש מתאמצת לעשות פוזות יפות למצלמה) לפני כמה חודשים, כשהייתי בת 10 חודשים, הבן של המלאכית שלי לא הרגיש טוב… אימא נבהלה מאד וישר דיברה עם המלאך עמי שמיד שלח את המלאכים שלו לראות אם היא צריכה משהו והכל בסדר….כזה הוא…קודם כל בן אדם… אני רוצה להגיד תודה למלאך עמי, לצוות המלאכים שלו ולמלאכית שלי האישית…תודה על שעזרו לי להגיע לאימא ואבא שלי.

יש לכולכם מקום מובטח בגן עדן

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה