חדשות ועדכונים

חדשות ועדכונים

3 באפריל 2017

בשעה טובה ומוצלחת, נולדו בסופ"ש האחרון הילדים האחרונים לחודש מרץ.

מזל טוב והרבה בריאות
לגלית וכפיר להולדת הבן
ולשלהבת ואורן להולדת הבן
אנו מאחלים לכם כל טוב וחיים מאושרים.

בחודש מרץ נישבר שיא לידות במנור 27 מלאכים חדשים נולדו !!!!! כמה מרגש.
זה המקום להודות לצוות המדהים שלנו בטביליסי אשר עמד בגבורה ובמקצועיות במבול הלידות והטיפול המסור במשפחות, הכל בשקט ובצנעה. אין כמוכם כל הכבוד !!!

כתבה בידיעות אחרונות

ביום שישי פורסם בעיתון ידיעות אחרונות ובחדשות ערוץ 2 סיפורה העצוב של לילך שם טוב. 3 ילדים היו ללילך עומר, רוני ואור. לפני 6 שנים, אביהם, הגרוש של לילך, רצח אותם. ובכל זאת, בתוך הכאב הבלתי נתפס, היה לה ברור שיש רק דבר אחד שייתן לה משמעות, וכוח להמשיך לחיות. לילך עברה טיפולי הפריה בהובלת פרופסור משיח ובשיתוף מנור מדיקל ולפני עשרה חודשים, נולדה שי-לי, שהאירה מחדש את חייה.הסרט "לילך-החיים שאחרי" ישודר ביס-דוקו. אנו מאחלים ללילך הרבה בריאות , נחת ושלוות הנפש.

קבלת הפנים בנתב"ג

בשבוע שעבר התקיימה בנתב"ג קבלת פנים עוצמתית במיוחד. סגירת מעגל מרגשת עד דמעות לסיפורם של מורן ויוני. תזכורת לסיפור, שבועיים לאחר שמורן ויוני התבשרו שהפונדקאית שלהם נקלטה להיריון בגאורגיה, קרא נס וגם מורן נקלטה להריון טבעי בארץ!!! מאז חלפו להם 8 וחצי חודשים ובחודש שעבר נולד הנסיך הראשון בטביליסי ולאחר שבוע נולד הנסיך השני בשיבא. במהלך השהות בגאורגיה האב המאושר יוני  היה כל הזמן על הקו טביליסי-ת"א.

חשוב לומר כל הכבוד לסבתא שוש אימו של יוני שלא עזבה לרגע את הנסיך בטביליסי. מורן שנאלצה להישאר בארץ עקב הלידה פגשה לראשונה את בנה בקבלת הפנים בנתב"ג. איזו שמחה הייתה שם ודמעות של אושר.

המשך שבוע טוב

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה