חדשות ועדכונים

חדשות ועדכונים

28 ביולי 2016

בסוף השבוע האחרון טסו לגאורגיה משפחת מנור ומשפחת רובין לבקר את המשפחות המאושרות ואת 11 הילדים שנולדו במהלך החודש. המפגשים היו מרגשים מאוד ומשפחת מנור הזמינה את המשפחות לארוחה חגיגית במסעדה גאורגית אותנטית כמיטב המסורת.

לאחר הנאומים, הברכות והאוכל המשובח הגיע רגע השיא וההפתעה הגדולה של הערב. לפתע נפתחה הדלת ובזו אחר זו נכנסו הפונדקאיות של הזוגות הנוכחים והצטרפו למשפחות הנרגשות והצוות.
דמעות ההתרגשות והאושר החלו לזרום כמו נהר זה היה ערב שכל אחד מהנוכחים יזכור כל חייו. אלו הרגעים הגדולים שבהם משקיעים אנשי הצוות המופלא של מנור, רגעים שבהם רואים את התוצאה והלב מתמלא בגאווה. וכמו שאמרו הזוגות סבל וכאב של שנים נעלם בשנייה ונשכח כאילו מעולם לא היה.

לאחרונה נחשפו בתקשורת מספר סיפורים אישיים ומרגשים של זוגות שעברו הליכי פונדקאות בפרויקט מנור מדיק. הסיפורים פורסמו בערוץ 2, ערוץ 10 ובאתרי אינטרנט שונים אך חלק ניכר מהסיפורים המדהימים לא מתפרסם ולא מובא לידיעת הציבור כמו סיפורה של שגית שמספק אופטימיות גדולה והוכחה שיש ניסים

שגית ובעלה עברו שנים רבות של טיפולי פוריות ללא הצלחה. לאחר הסבל הרב והכישלונות הרבים החליטו בני הזוג לפנות להליך פונדקאות במנור מדיק. 6 ניסיונות שלא צלחו גרמו לשגית מועקה גדולה וכמעט הזוג הנואש הרים ידיים. לאחר הניסיונות שכשלו החליטו שגית ובעלה לשמוע בהצעת הרופאים של מנור ולנסות תרומת ביצית. מסתבר שהרופאים צדקו ומיד נקלט הריון ונולדה בת מקסימה. מספר חודשים לאחר מכן הזוג המאושר החל עוד תהליך שבסופו נולד בן.

עד כאן הכל נפלא הצלחה כבירה ושימחה גדולה. הזמן חלף והילדים גדלו הבת כבר בת שלוש והבן בן שנה וחצי ופתאום אנו מקבלים טלפון מפתיע משגית שמספרת שהיא נכנסה להריון טבעי נגד כל הסיכויים ולפני חודש התבשרנו ששגית ילדה בשעה טובה ומוצלחת והכל בסדר. זהו סיפור שבעצם מוכיח ומראה כמה הלחץ והסטרס של האישה הוא גורם מכריע בתהליך. ולאחר שנולדים ילדים החיים משתנים ומחייכים ובעיקר הלחצים בנפש משתחררים !!!

שמחה גדולה בנתב"ג

אתמול חזרו לארץ רייצ'ל וניסים עם הבת שנולדה והיום חוזרים לארץ אורית ורפי בביאן יחד עם התאומים וזהר וליאור שגם חוזרים היום עם התאומים (בן ובת) נאחל למשפחות המאושרות הרבה בריאות והצלחה בחיים החדשים ורק בשורות טובות.

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה