חדשות ועדכונים

יום הולדת מרגשת לילדי קבוצת הפונדקאות מרץ 2020

25 במרץ 2021

איזה מרגששש, חגיגת יום הולדת משותפת לקבוצת ילדי הפונדקאות מרץ/אפריל 2020.כידוע קבוצת הנסיכים והנסיכות של מרץ/אפריל 2020 נולדו בגאורגיה בשיא הקורונה ואין צורך להוסיף מילים אלא רק לקרוא את הפוסט המרגש של שרון עמר האהובה שבתה המתוקה רנה נולדה במרץ 2020.ובהזדמנות זו חיבוק ענק לאחות הגדולה של רנה מנור המדהימה. אנו מאחלים לכל המשפחות הרבה מזל טוב, ים של בריאות טובה ואת כל הטוב שבעולם
אז מחזור מרץ אפריל 2020 היה המחזור הראשון שבה התחילה הקורונה. רב הנסתר היה על הגלוי. באישון לילה נחתנו כמעט כולנו בטיסות שהשגנו בפינצטה ותוך שמיים סגורים. החוויות המשותפות, גורל משותף שנכרך בכולנו, סגר ראשון בטביליסי, ניידות שעומדות מתחת לדירות בגורגסלי 40 שמא אפאחד לא יעז להפר הסגר! 3 ימים ללא שינה כססנו אצבעות יחד כשהקטנים שלנו נולדו , ואנחנו לא לידם, לקבל אותם לעולם. 3 ימים חיכינו יחד כל אחד לתורו. לאותו הרגע שהואן השחורה של מנור תביא איתה את התינוק שלנו. כל יום בשעה 1800 מחכים שצוות מנור יאספו הזבל מחוץ לדלת. כל שישי נרות בשקית תלויות על הדלת, קניות משותפות באונליין, מיקסר שהסתובב מדירה לדירה😄אפילו התגנבנו לדירות של החברים לארוחות משותפות… הוי כמה, כמה חוויות. תסריטאי הכי טוב בעולם לא יכל לשרטט בדמיונו תסריט שכזה, טירוף.
והנה. עברה שנה. החיים סופסוף חזרו למסלולם וזה היה לנו ברור שנפגשים לחגוג יחד לאוצרות שלנו יומהולדת ראשון. כי הפכנו למשפחה.
משפחת דאבוש, משפחת ונטורה, משפחת נאמן, משפחת אינדיק, משפחת פדידה, זיו ואלנה, שרון ויואב שחגגנו איתנו בליבם מאילת, שירי ורוי גם, אנחנו אוהבים אתכם! יומהולדת שמח ומרגש מאד לפיצקים שלנו!

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה