חדשות ועדכונים

יום חגיגי ומיוחד

6 ביולי 2016

בפרויקט שלנו כל יום מרגש מחדש. כל משפחה והסיפור המדהים שלה וכל תינוק שנולד הוא עולם ומלואו. אך היום תאריך 6/7/16 יזכר כאחד הימים היותר מרגשים בפרויקט.

בשעה 2:30 לפנות בוקר נולדו בגאורגיה התאומים לבית בביאן. סיפורם של אורית ורפי בביאן מתחיל במותה הטרגי של ביתם מרווה שנפטרה מהמחלה הארורה לפני כשנה וחצי והיא רק בת 18. מרווה נולדה מטיפולי פוריות שנעשו בבית החולים סורוקה ולה אח תאום. מסתבר שלרפי ואורית נשארו עוברים מוקפאים בני 20 שנה שהם האחים הגנטים של מרווה ז״ל. וכמו בכל הסיפורים המרגשים מישהו שם למעלה הפגיש את רפי ואורית עם עמי מנור ופעם הראשונה בישראל, הוחדרו לרחם של פונדקאית בחו״ל עוברים בני 20 שנה שנוצרו בארץ. הנסיון הראשון לא צלח אבל בפעם השנייה ניקלט היריון של תאומים שנולדו היום לפנות בוקר.

בלידה נכחו צוות של מנור, ד״ר ישראל הנדלר שהגיע במיוחד ליילד את הפונדקאית יחד עם פרופ׳ דברשוולי, בנוסף חוץ מצוות הרופאים והאחיות גם רופאת הילדים שלנו ד״ר סופו נכחה בלידה ובדקה מיד את התאומים. טלי ושי קסלר מנור שמלווים את רפי ואורית בטבילסי מתחילת השבוע והמנכ״ל שלנו מיכאל ברקן שדאג שהכל יעבוד לפי התכניות.

אי אפשר בכלל לתאר במילים את ההתרגשות שאחזה בצוות ובמשפחה. ובמקרה יום חג זה הוא יום הולדתו של עמי מנור, מיכאל ברקן ודרור מנור( בנו של עמי) כך שהשמחה והחגיגה פשוט מושלמת.וביום חגיגי זה אנו מאחלים לכל המשפחות בריאות ואושר. תאהבו יותר, גלו יותר חמלה והעולם יהיה טוב יותר.

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה