חדשות ועדכונים

יום משפחה שמח

26 בפברואר 2017

לכבוד יום המשפחה שחל היום,אנו שולחים ברכות חמות ונשיקות לכל המשפחות היקרות של הפרויקט. זוגות אשר הביאו לעולם ילדים בצורה טבעית וללא בעיות פריון, לא יוכלו להבין לעולם את הרגשתם של זוגות שנאלצו לפנות להליך פונדקאות לאחר שנים רבות של כישלונות ואכזבות.

יש מאות משפחות שכבר איבדו תיקווה ואמונה ולא חשבו שיגיע יום והם יזכו לחגוג את יום המשפחה עם ילדים משלהם. אך החיים חזקים יותר והצוות של מנור לא מרים ידיים ולא יודע לוותר כי ליצור חיים ומשפחה חדשה זו הזכות האלוהית הכי מדהימה שקיימת. ביום מיוחד זה אנו מאחלים לכל המשפחות שלנו בפרויקט הפונדקאות ובפרויקט תרומת הביצית הרבה אושר, בריאות ואת כל הטוב שבעולם.

לכבוד יום המשפחה אנו מפרסמים בגאווה גדולה מכתב חדש שקבלנו ממיטל ותומר המקסימים וסיפורם המרגש בהחלט מתאים ליום זה.

עמי וליאורה היקרים, תודה!

תודה על שאתם קיימים. תודה על המקצועיות, האדיבות וההכלה תודה על הביטחון שנסכתם בנו תודה על האושר והשמחה שהכנסתם לחיינו! תודה על רפאל – ציון תודה על ירין

לפני כמה שנים, מצבי הבריאותי היה לא טוב, בלשון המעטה ועל כן עברתי ניתוח השתלת כבד מציל חיים. שרית אחותי היקרה, התנדבה מיד לתרום אונת כבד ללא כל היסוס ופחד.

לפני הניתוח נאסר עלי להיקלט להיריון ולאחריו – כשלו הניסיונות לעשות כן.

חרף הקשיים שחווינו בהבאת ילד לעולם לא אמרנו נואש. על אף שאין זה קל לבוא בשעריכם, עמי וליאורה היקרים, עשיתם כמיטב יכולתכם שהתהליך ייעשה בשיתוף פעולה מלא עמכם ומעל הכל -יישא פרי.

לפני כשנה וחצי פגשנו בך, עמי, שבביטחון הכה אופייני לך הכרזת: "

בעוד כשנה אתם עם ילד על הידיים".

בתחושה סקפטית מעורבת באמונה קלה התחלנו מיד בתהליך וכעבור פחות משנה הגיח לאוויר העולם בננו בכורנו רפאל.

השמחה הייתה גדולה ומכופלת כאשר במקביל להיריון של הפונדקאית, נקלטנו באופן טבעי להיריון וילדנו את ירין, אח לרפאל הקטן בארבעה חודשים וחצי.

כיום, שנה וחצי לאחר ההבטחה של עמי אנו הורים לשני תינוקות מקסימים להפליא. בעיני רבים אני גיבורה' אך הגיבורים האמיתיים שלנו הם אתם !

בהערכה רבה,

מיטל ותומר טרוז'מן

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה