חדשות ועדכונים

כנס פונדקאות ופריון הבינלאומי

17 במרץ 2016

בכנס שערך יומיים נכחו כ-30 חברות מהארץ ומחו"ל. חברתנו הופיעה באחד הפאנלים ובחרה להיות שונה.

עמי מנור החליט לוותר על הצגת החברה, שכן שמה הולך לפנייה כחברה הגדולה בעולם לסטרייטים עם 20 זוגות חדשים בחודש! עמי החליט בזמן הקצר שניתן לו, לדבר על נושא כאוב ומוסתר ולהתריע שפונדקאות זה הליך מסוכן מאוד!!! גם בתחום רגיש זה ישנם לצערנו לא מעט שרלטנים ונוכלים שבצורה צינית מנצלים מצוקה של זוגות שעברו מסע קשה של ייסורים ומגיעים להליך מפורקים, נפשית וכלכלית ושם בפינה אורבים להם אותם שרלטנים שפשוט מרמים אותם ומובילים אותם לעוד צרה ועוד אסון.

הכוונה היא לכל הגופים שמשווקים את הפונדקאות למדינות המתפתחות ולא מספרים למשפחות את כל האמת ואת הסיכונים ואת העובדות והקושי בטיפולים רפואיים במדינות אלו. חברים יקרים לצערנו אין בארץ שום גוף שמפקח על אותם שרלטנים ,כל אחד יכול מחר להיות סוכן או מתווך שלוקח עמלה ולא לוקח אחריות. היום בכדי לפתוח חנות מזון בתל אביב נדרשים 15 היתרים! לפתוח סוכנות פונדקאות לא נדרש כלום, גם אם אתה נהג מונית מחר תוכל להיות בעלים של אתר לתיווך פונדקאות.

אנחנו מטפלים היום בעשרות זוגות שלא צלחו בלשון המעטה אצל אותם מתווכים שחלק מהם נעלם מהנוף לאחר תביעות ענקיות שהרסו לזוגות את החיים בנזקים בלתי הפיכים. כחברה שמעסיקה 60 עובדים לקחנו את הפרויקט הכי רחוק שאפשר, בהליך הכי רציני והכי גדול בעולם וחלה עלינו החובה כמובילי דרך וכמי שעשו את המיטב והוכיחו שיש גם פונדקאות אחרת. חובתנו להילחם ולעשות ככל שביכולתנו הדלה להעיר את משרד הבריאות ובעיקר לפקוח את עיני הזוגות היקרים, את כל גורמי הרווחה ואת כל מי שיש בו חמלה, לב ואחריות לעצור מיד את התופעה הבזויה כמו שנאמר "כל המציל נפש אחת כאילו הציל עולם ומלואו".

לצפייה בדיון המרתק:

שבת שלום, צוות מנור מדיק

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה