חדשות ועדכונים

כתבה בידיעות אחרונות

25 ביולי 2016

עוד סיפור מדהים ומרגש מתוך מאות הסיפורים שאנו חווים בכל יום בפרויקט הפונדקאות. סיפורם של רעות ואיתי פורסם היום בעיתון ידיעות אחרונות ובאתר האינטרנט ynet.

לאחר שבמשך שנים לא הצליחו להביא תינוק לעולם החליטו רעות ואיתי לא להרים ידיים ולמרות כל הקשיים והכישלונות פנו הזוג לחברת מנור מדיק והחלו מיד בתהליך. בתוך זמן קצר קיבלו רעות ואיתי את הבשורה המשמחת שהפונדקאית שלהם נקלטה להיריון ובקרוב יהפכו להורים. שבועות ספורים לאחר שהפונדקאית נכנסה להיריון בחו"ל קיבלו רעות ואיתי בשורה נוספת שהדהימה אותם רעות גילתה שהיא עצמה הרתה באופן טבעי וללא סיוע רפואי. עכשיו יש למשפחה המאושרת בן שנולד בגאורגיה ובת שנולדה בישראל בהפרש של שלושה חודשים.

לאחר טיפול ב-500 זוגות יש לנו במנור נתון מפתיע שמוכיח כי 8% מהמקרים הצליחו להיכנס להיריון טבעי לאחר שהחלו בתהליך הפונדקאות. הזוג מבין שהחלום עומד סוף סוף להתגשם ובאופן טבעי זה גורם ללחץ ולסטרס שגוף האישה היה נתון בו במשך שנים להשתחרר ולהירגע.

לקריאת הכתבה ב-yent נא להקליק על הקישור: https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4832765,00.html

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה