חדשות ועדכונים

לידות השבוע-ברכות חמות וסיפור מרגש

12 באפריל 2018

מזל טוב, הרבה בריאות ושפע של אושר

למיכל וניר להולדת הבן.
לדנה ודב להולדת הבן.
למיכל ודן להולדת הבן.
לסימה וגיא שזה עבורם הסיבוב השני
מזל טוב להולדת הבת וד"ש חם ונשיקות
לעידו המתוק שנולד בהליך הראשון ובשבוע הבא יחגוג את יום הולדתו השלישי.
ואחרונים חביבים מזל טוב לרז ומירב להולדת הבן (בתמונות).

את מירב ורז פגשנו לפני מספר שנים לאחר שעשו הליך פונדקאות עם חברה אחרת. לשמחתם נקלטו אז תאומים! הזוג היה מאושר ושמח, אך בשבוע 27 התקשרו אליהם להגיע בדחיפות לגאורגיה כי החלה לידה. נולדו התאומים אבל הראשון נפטר אחרי שלושה ימים. את השני הם הטיסו לישראל בעלות כבדה והוא הגיע לאיכילוב אך למרבה הצער לאחר חודש גם הוא לא שרד. המשבר הנפשי היה קשה והכאב עצום. לאחר זמן מה הם החלו בברור האסון בניסיון להבין מה קרה ולהפתעתם גילו שהרבה מהפרטים שנמסרו להם לגבי הפונדקאית לא היו נכונים ושפרטים מאוד חשובים הוסתרו מהם. בימים אלו מתנהל הליך משפטי סביב הפרשה אז לא נרחיב עוד.

עמי מנור שקרא על סיפורם בתקשורת החליט להתקשר ולהזמין אותם לפגישה ולחזק אותם. סיפורם כל-כך נגע לליבו והעצב הכבד בו היו שרויים לא נתן לו מנוח והוא קיבל החלטה. עמי הבטיח להם, ילד בריא בדרך המלך, ללא תשלום ובתהליך אחראי ומסודר עם הצוות הכי מקצועי שיש. אתמול זכינו יחד איתם להשלים את ההבטחה המרגשת, למירב ורז נולד נסיך בריא ומדהים ובא לציון גואל וכולם מאושרים ושמחים. אנו מאחלים למשפחה הרבה בריאות, נחת, אושר וכל טוב.

זהו עוד אחד מסיפורים המופלאים שאנחנו חווים בפרויקט החיים של מנור יום ביומו. מוסר ההשכל של הסיפור הוא כמו שאנו תמיד אומרים לייצר חיים זה לא עסק למתווכים ולא לעסקנים לייצר חיים זו אחריות רק למומחים!!! ואין פשע גדול יותר מאשר להרוויח מצערם של זוגות אומללים.

בתמונות: מירב והנסיך המדהים אתמול שעות ספורות לאחר הלידה.

סופ"ש נפלא

מצוות מנור מדיק

5f25ed58-ccec-4392-9eec-486191f5289b
80ba3e71-f311-49cd-8d7a-cc9e18fc2d74

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה