חדשות ועדכונים

לידת תינוק ה-400

5 ביולי 2017

בשעה טוב ומוצלחת אנו גאים ונרגשים לבשר על לידתו של התינוק מספר 400 בפרויקט הפונדקאות מנור מדיק.

מזל טוב להורים המאושרים אילנית ואיתן אנו מאחלים למשפחה הנרגשת שכל החיים האושר יאיר את דרכיכם ושהשמחה תמיד תשרור בביתכם וכמובן הרבה בריאות ונחת.

משפחות יקרות, אנו מודים לכם על האמון שאתם נותנים בנו לאורך השנים. להביא לעולם 400 ילדים בריאים ועוד 114 הריונות שנמצאים כרגע בשלבים שונים זוהי זכות הכי גדולה ביקום.

כאשר קיבלנו משמיים את המפתח לייצר חיים עבור משפחות חשוכות ילדים החלטנו שאנו לוקחים את הדבר הטהור הזה הכי רחוק שרק אפשר. לא בערך, לא ליד ובטח לא בחיסכון גייסנו לפרויקט את הרופאים הטובים ביותר ישראל. את האמבריולוגים המוכשרים ביותר בישראל. את האחיות המקצועיות והרגישות ביותר. צוות ליווי רגשי משורה הראשונה. צוות משפטי מקצועי ונאמן. צוות של עשרות אנשי לוגיסטיקה רגישים ובעלי חמלה אשר פועלים בארץ ובגאורגיה.

הקמנו עבור המשפחות הישראליות לאחר הלידות, בניין דירות במרכז טביליסי מאובזרות מ-א ועד ת עד הפרטים הכי קטנים. הצבנו בגאורגיה צוות קבוע שתפקידו לדאוג ולטפל בפונדקאיות בצורה הכי רגישה שיש. לא הסכמנו להיות מתווכים שמתפרנסים מצערם של הזוגות שעברו שנים של חושך וכאב אלא לעשות את התהליך בעצמנו ללא קיצורי דרך ובצורה המקצועית ביותר.

באהבה גדולה,

משפחת מנור מדיק

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה