חדשות ועדכונים

מכתב מרגש ממשפחת חיים עדי

12 באפריל 2022

גאים לשתף את הפוסט המרגש של שני וגיל המתוקים, שרק נמשיך לשמוח לחגוג עם המשפחות.
תודה רבה למשפחת מנור מדיק שדאגו לנו לעוגה מדהימה וברכה מרגשת ליום הולדת שנה של אופיר שלנו, וכמובן לא שכחו בברכה את עומרי , בן 3.5 , גם תוצרת מנור.
אין ספק שבורכנו! מודה לאלוהים שאתם הייתם השליחים שלו שהענקתם לנו את שני האוצרות היקרים שלנו בדרך מושלמת.
פונדקאות , נשמע קצת מפחיד בהתחלה, אבל איך שפגשתי לראשונה את עמי מנור ואת מאיר רובין היקרים, ידעתי שאני במקום הנכון.
יש משהו ממכר בתהליך ( עוד כשחזרנו לארץ התחלתי לחסוך לעוד סבב).
תהיתי לעצמי, למה גם אחרי שנולד עומרי, וגם אחרי שנולדה אופיר, מיד רציתי להיכנס לתהליך נוסף..הרי לפני חמש שנים כמעט איבדתי את התקווה שאזכה לילדים ..אבל אז זה הכה בי. מעבר לעובדה שילדים זה החיים, התהליך עצמו ממכר!! יסכימו כל חבריי למסע !
מהרגע הראשון שחותמים במנור מדיק, התחושה היא משפחה ובית נוספים, ומעטפת מטורפת שלא קיימת בחיים האמיתיים.
פתאום כל יום טלפונים, כל הזמן עדכונים ואיחולי הצלחה, טלי מנור אתנו יד ביד עד ההריון המיוחל , ואז הריון מיוחל ( אותנו ליוותה אירנה המדהימה) , האחות המדהימה לא מפסיקה להתרגש אתנו, וטלי מתרגשת כאילו הולך להוולד לה אחיין חדש , ואז הרופאים הבכירים מהארץ בראשות ד"ר הנדלר ודר ארליך נוסעים לבדוק את הפונדקאיות ומעדכנים, ואז הכנה ללידה, מפגש משפחות..פתאום החיים מתמלאים באושר.
ואז הלידה ..כל הצוות על הרגליים!! אתי , אם הבית המדהימה מקבלת אותנו בבית הדירות המושקע עם עוגה וקפה, דירה מאובזרת יש בה הכל! חסר משהו? לא עוברות חמש דקות ודפיקה בדלת עם מה שחסר, דואגים לנו לנהגים, לרופאה יקרה דר סופו , שכל שבוע מגיעה לבדוק את התינוקות, דר אירית אייזן המדהימההה שאנחנו משגעים אותה בהודעות בכל שעה ועל כל שאלה, ועונה במקצועיות וסבלנות ..
ואז חוזרים הביתה, מטביליסי היפה, וכאן מתחיל הגעגוע והרצון לעבור את אותו הדבר שוב ושוב ושוב! ממכר אמרתי?!
וכמובן לא נשכח את החברים שהרווחנו, שהפכו לחברים הכי משמעותיים בחיים שלנו..לגור איתם תקופה בבית דירות, ארוחות משותפות, חוויות, טיולים…חלום!!
תודה על הכל ! רוצה שוב ♥️♥️♥️
בתמונה: אופיר המהממת ועוגת יום ההולדת
 

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה