חדשות ועדכונים

מכתב מרגש מניצן וגידי

3 בדצמבר 2020

ניצן וגידי היקרים,
אנו מודים לכם על המכתב המרגש ועל הזכות ללוות אתכם במסע הקסום להגשמת חלום ההורות. כל צוות מנור מאחלים לכם ולשירה המתוקה את כל האושר שבעולם ושפע של בריאות טובה.
💙

משפחת מנור היקרה,
תודה !!!
מהרגע שנפגשנו עם עמי ידענו שאנחנו במקום הנכון. שנים של קשיים אכזבות כאבים פיזיים ונפשיים ודמעות.. כמה דמעות.. התנקזו בפגישה אחת מעודדת בה אמרת לנו – "מכאן תצאו עם ילד!"
אז נכון, למודי אכזבות, היינו סקפטים גם עכשיו.. אבל אז התחלנו להכיר מקרוב את המכונה המשומנת שנקראת "מנור מדיק". צוות מסור בארץ ובחו"ל שתמיד ליווה ונתן מענה. עו"ד רובין היקר, טלי מנור, צוות המנהלה, הליווי הרגשי, הצוות הרפואי בארץ ובחו"ל וכמובן ה-צוות בטביליסי עליו מנצחת אתי המהממת ביד רמה באנושיות ובהרבה אהבה.
קשיים? ברור שהיו! דאגות, אי וודאות, חששות.. למשל, מי דמיין שתבוא לה הקורונה באמצע התהליך ותטרוף את הקלפים?! אבל… כל אלה התחלפו די מהר בתחושה שאם כבר זה המצב, אז לפחות להיות בידיים האמינות של מנור. נאלצנו להתרגל כמו כולם למצב חדש ולא ידוע, להבין שלא נצטרף לבדיקות, שצוות הרופאים הישראלי יפעל מרחוק, שהטיסות לטביליסי ובחזרה בקושי מתקיימות וכנראה שלא נגיע עם מלווים.. לא ידענו איך ומתי נגיע בכלל.. והיינו מלאי שאלות..
תחת כל האפלה הזאת התקדמנו בתהליך, לאט אבל בטוח עם ליווי מהימן והבנת כל שלב ככה שהכל הסתדר בסוף תודה לאל, את אי הוודאות החליפה תחושת ביטחון, ציפייה ואמונה שנצלח גם את זה..
הגענו לטביליסי חודש לפני הלידה הצפויה לאור המצב והצוות המקומי עשה מעל ומעבר למה שציפינו כדי שנתמקם ונהנה בזמן הזה וכך היה!!!
תקופה קסומה, הגענו לדירה מאובזרת ומתוקתקת שהקלה עלינו את הבידוד, הצוות המקומי דאג להכל עד לרזולוציה של רכישת סים מקומי, המרת כסף, קניות בסופר והורדת הזבל.. אחרי הבידוד הספקנו אפילו לטייל בגיאורגיה היפה ואנחנו ושאר הקבוצה הפכנו למשפחה. ארוחות שישי משותפות ותמיכה אחד בשני כשהמשפחות שלנו רחוקות מאיתנו. תקופה בלתי נשכחת!! חברים למסע במלוא מובן המילה.
ואז הגיע הרגע המיוחל ולשמחתנו הכל "תקתק" כמו שעון וכמו לאורך כל הדרך, גם כאן הוכחתם שעשינו את הבחירה הנכונה!! החיבוק החם שלכם ליווה אותנו. תוך שבוע וחצי מיום הלידה ואחרי כחודש וחצי בסה"כ בטביליסי, הסדרנו את הבירוקרטיה בליווי צמוד של הצוות והיינו על טיסת חילוץ לארץ. עכשיו כמשפחה! עם שירה הנסיכה שלנו ואין מאושרים מאיתנו!
אז תודה! תודה על מי שאתם ומה שאתם עבורנו, נודה לכם לעד! תודה על הדרך שבה אתם מתנהלים, על האמינות, המסירות הליווי הצמוד והידיים המלאות איתן הגענו לארץ. תודה שהגשמתם לנו חלום, לנו ולמשפחות שלנו. יש לכם מקום קבוע בליבנו ואנחנו מברכים אתכם על העשייה המבורכת ועל כך שגם בתקופה מטורפת, עמומה וכאוס עולמי, הצלחתם להתאים עצמכם, לצקת ביטחון ולצעוד איתנו את הדרך בבטחה.
תודה. ואמן שבעזרתכם עוד נגדיל את המשפחה..
ניצן, גידי ושירה צור.

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה