חדשות ועדכונים

משלחת לידות אוגוסט 2020

23 ביולי 2020

אתמול בבוקר נחתו בגאורגיה 14 זוגות אשר מיועדים ללידות אוגוסט.
את כל הזוגות קיבלו אתי וצוות הנהגים אשר לקחו את המשפחות לדירות. כמו כן, גם נבחרת שגרירות ישראל בגאורגיה ברשות סמדר צמח-רצאבי, אירית שגב והשגריר רן גידור הגיעו לשדה התעופה לקבל את פני הזוגות.
אנו מאחלים לכל הזוגות שפע של הצלחה, בשורות טובות והכי חשוב לידות קלות והרבה בריאות לפונדקאיות המדהימות.
באותה טיסה אשר חזרה בערב לישראל חזרו 4 משפחות של פונדקאות מנור בידיים מלאות באושר, ולא יכולנו שלא לשתף את ההודעה שקיבלה אתי שלנו מעדי והנסיך המתוק (בתמונה).
אתי אהובה ויקרה, הגענו לארץ, רציתי להודות לך מקרב לב!! את מדהימה, באמת שאין לי מילים לתאר מה היית ועדיין את עבורי! פשוט מלאך על פני הארץ! אתם עובדים ימים כלילות כדי שיהיה לנו טוב, הנדיבות, הסבלנות והמסירות, באמת שאין הרבה אנשים כמוך.
יצרתם עבורנו בית הרחק מהבית. תודה רבה רבה על הכל!
אוהבת אותך ואת כל הצוות ❤️❤️❤
✈️
אנו מודים לחברת ישראייר, לטליה המדהימה ומשה הנסיך על היחס והמקצועיות בימים לא פשוטים אלו. כמו כן אנו מודים לצוות הקונסוליה, ממשלת גאורגיה וכל מי שלקח חלק במבצע זה.
הימים ימי קורונה, שמי ישראל סגורים, הקליניקות בארץ ובחו"ל תחת הגבלות של משרדי הבריאות והכאוס שולט בכל פינה.
מאחורי הקלעים של פרויקט מנור פונדקאות ותרומת ביצית מתנהל בכל יום מבצע מורכב ובכל יום בחזית אחרת, הצוותים שלנו בארץ ובחו"ל עובדים קשה מאד בימים ולילות ותחת מגבלות לא פשוטות וזה המקום להודות מעומק הלב לכל אנשי מנור אשר עושים הכל במקצועיות, יצירתיות ואהבה למען המטרה הכי טהורה בעולם שהיא ליצור חיים חדשים.
סופ"ש נעים ובריא 😘

All rights reserved 2021 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה