חדשות ועדכונים

נפרדים משנת 2017

31 בדצמבר 2017

ממש שניה לפני שהשנה נעלמת עוד נסיך ונסיכה נולדו לתפארת.

מזל טוב לשירלי ולורנס להולדת הבן
ומזל טוב לקרן ואורן להולדת הבת.
כמה כיף ומרגש לקבל את 2018 בידיים מלאות ואושר אין סופי. אנו מאחלים למשפחות המאושרות הרבה בריאות וכל טוב.

אז מה היה לנו בשנת 2017 :

עוד 131 נשמות טהורות נולדו והגיעו לעולם לאחר שהוריהם חלמו, כאבו וציפו לבואם במשך שנים רבות ולא קלות. 131 ילדים שמיום לידתם הבריחו את החושך והחזירו את האור והשמחה למשפחותיהם.

ועוד זיכרונות מהשנה החולפת, בפברואר נולד התינוק הראשון של זוג אשר הגיע אלינו מאנגליה. השמועה על פרויקט מנור עשתה כנפיים גם מעבר לים ועוד זוגות מגיעים אלינו מכל רחבי אירופה.

בחודש מרץ נקבע שיא לידות חדש בפרויקט 24 תינוקות !!!
בחודש יולי נולד התינוק מספר 400 בפרויקט.
ובאותו חודש יצאה לאור מהדורה מספר 10 של ספר הפונדקאות שלנו הכוללת 140 מספרי טלפון של משפחות אשר הסכימו לשתף בחוויה שלהם זוגות חדשים.

כמו כן במהלך השנה צרפנו לצוות המנצח שלנו עוד אנשי רפואה והיום הצוות שלנו מונה כ-65 אנשי מקצוע נפלאים. השתתפנו בכנסים חשובים בארץ ובחו"ל, עשו עלינו תכנית טלוויזיה שזכתה להצלחה גדולה(פנים אמיתיות) וזכינו להיות מוזמנים לעשרות בריתות, ימי הולדת ומפגשים של משפחות הפרויקט.

אנו מודים לשם שנתן לנו את המפתח להביא אושר לאלפי משפחות בארץ ובעולם וכמובן אנו מודים למאות הזוגות אשר בחרו והאמינו בנו במהלך המסע.

בשנת 2018 אנו מצפים ללידה המרגשת של התינוק/ת מספר 500 !!! (משפחות יקרות נא להתכונן) וכמו כן הכנו עוד תכניות והפתעות בלעדיות בתחום הפונדקאות ותרומת הביצית.

אנו מאחלים לכל הילדים והמשפחות שלנו שנה אזרחית מאושרת ומוצלחת ולכל הזוגות שנמצאים בתחילת הדרך אנו מבטיחים שנעשה הכל בכדי להגשים את חלומכם ולהפוך את 2018 לשנה שתהיה המאושרת ביותר בחייכם…

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה