חדשות ועדכונים

פונדקאות אחראית

9 ביוני 2016

היום פורסם באתרים ישראל היום ו-NRG מאמר מרתק מאת עו"ד מאיר רובין ששופך אור על המתרחש בעולם הפונדקאות שלצערנו הפך בתקופה האחרונה לסוג של מערב פרוע.

בכל חודש אנו פוגשים באינטרנט פרסומים שונים על חברות חדשות שעוסקות בפונדקאות ובתרומת ביצית. החברות האלה מנוהלות ע"י שרלטנים שמנצלים בצורה צינית ואכזרית את צערם וכאב של הזוגות האבודים אשר מגיעים לאחר שעברו מסע מפרך ומייסר בעולם הפריון. לצערנו אין בארץ שום גוף רציני שמפקח על אותן חברות וכל אחד יכול להקים אתר יפה באינטרנט ותוך זמן קצר להוביל זוגות לחו"ל למסע מסוכן שעלול להסתיים באסון.

גם בכדי למכור לימונדה בדוכן ברחוב הרוכל נדרש להנפיק רישיונות והיתרים. אבל לשלוח זוגות למסע מסוכן ולא אחראי בחו"ל לא צריך שום רישיון ושום היתר מאף אחד. בצע הכסף שולט באותן חברות שנותנות אמנם מחיר זול אך ללא ליווי של רופאים, אחיות, עו"ד  פסיכולוגים וצוות לוגיסטי. המקסימום שאותן חברות עושות זה לתווך בין הזוג לבין הרופאים המקומיים בחו"ל אבל במקרה ונוצרת בעיה רפואית חלילה לעובר או לפונדקאית אז אותם פושעים מתחמקים מאחריות ופותרים את התסבוכת ע"י הטמנת פתק תפילה בכותל (סיפור אמיתי).

לקריאת המאמר הקלקו על אחד מהקישורים לבחירתכם: ישראל היום או NRG.

אנו מאחלים לכל המשפחות ולכל עם ישראל סופ"ש מהנה, חג שבועות שמח ורק בשורות טובות.

 

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה