חדשות ועדכונים

פתיחת שנת 2017

4 בינואר 2017

שנת 2017 נפתחה ברגל ימין ובשמחה ענקית. 15 משפחות קיבלו אתמול את ההודעה המרגשת על קליטת היריון של הפונדקאית.

להתחיל את היום הראשון של 2017 עם בשורה על קליטת 15 הריונות זה בהחלט מרגש !!! מזל טוב לכל הזוגות והרבה הצלחה בהמשך הדרך.

ברוכים הבאים למשפחות שחזרו השבוע מגאורגיה. כאשר טסתם ללידות היינו עדיין ב-2016 וכעת אתם חוזרים לארץ בידיים מלאות לשנה חדשה וכמובן לחיים חדשים.

אנו מאחלים לכל הילדים והמשפחות של קבוצת מנור מדיקל שנה אזרחית טובה, בריאה ומאושרת. ולכל הזוגות שנמצאים בשלבים שונים של ההריונות אנו מאחלים ב"ה המשך הריונות תקינים ושקטים וכמובן שנה אזרחית טובה. ולזוגות שנמצאים ממש בתחילת הדרך אנו מאחלים שהשנה האזרחית החדשה תביא איתה את הבשורות הטובות במהרה.

בהתאם לכמות החוזים הנחתמים בכל חודש כך גם הצוות המקצועי שלנו הולך וגדל ולקראת סוף שנת 2016 החלטנו לחזק את המחלקות השונות של הפרויקט בעוד אנשי מקצוע נפלאים.

נאחל בהצלחה למיה מנור אשר מנהלת את כל נושא האדמיניסטרציה במחלקת הפונדקאות ותרומת ביצית של סניפי מדינות אירופה. נאחל בהצלחה לאחיות החדשות מעיין קופרבגר, אלן הורוביץ, וטובה שחרור אשר מצטרפות לצוות האחיות המתאמות של הפרויקט. נאחל בהצלחה גם לרותם רום אשר הגיעה לחזק את מחלקת תרומת הביצית ישראל. ובהצלחה לנציגים החדשים שנוספו לקליניקה שלנו בקייב. דוד, יאנה ואולג.

אנו מאחלים לכם שנה אזרחית טובה ומוצלחת ותמיד תזכרו את הסיסמא של מנור "גלו חמלה ותעשו מעשים טובים, זה לא מזיק לאף אחד".

שנה אזרחית טובה…

צוות מנור מדיק

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה