חדשות ועדכונים

ראש השנה 2021

9 בספטמבר 2021

משפחות יקרות

אנו בפתחו של ראש השנה השני מאז שהקורנה תקפה את העולם.

מיום הקמת פרויקט הפונדקאות ותרומת הביצית לפני כ-13 שנים תמיד שלטנו באופן מוחלט בכל התהליכים, אנו מאותגרים על בסיס יום יומי וחשים שבפעם הראשונה אנו נשלטים על ידי מציאות אשר משתנה בכל יום.

כמובן שלא ישבנו בחיבוק ידיים כי חובתנו ואחריותנו למשפחות היא עצומה.

במהלך השנה וחצי האחרונות ביצענו אין ספור מבצעים לוגיסטיים מורכבים כמו יחידה צבאית, הוצאנו טיסות פרטיות, הפעלנו צוותים שלנו מצרפת ואוסטרליה, הפכנו עולמות בכדי לבצע את מעקבי היריון על ידי הרופאים הישראלים, הפעלנו מערך טכנולוגי המבוסס על וידאו קונפרנס וברוך השם נולדו לנו בגאורגיה מעל 130 ילדים בתקופה משוגעת זו.

לצערנו, כרגע מדינת ישראל מובילה את העולם בתחלואה פר תושב . ובמקום השני ניצבת גאורגיה. לא קל לומר למשפחות שממתינות בעיניים כלות להחזרה, הריון, ולידה שאנחנו נאלצים לדחות מהסיבות שמובנות לכולנו, אנחנו מבינים היטב שכל מקרה הוא עולם שלם וכל משפחה עומדת בפני עצמה וקשה לה להכיל את ההמתנה ואת המצב הבלתי הגיוני שנוצר.

לפני חודשיים היינו כבר בדרך ליציאה מהמגפה עד שזן הדלתא שוב החזיר אותנו להתמודדות מחודשת.

אנחנו הופכים כל אבן כדי לחזור למילה הפשוטה כל כך שאנחנו רגילים "שגרה" בעזרת השם נתגבר גם על הדלתא ובזכות הנחישות שלנו ושל כל הצוות הנהדר שלא מוכנים להיכנע ננצח בעקשנות ובסבלנות וללא פשרות.

אנחנו מקווים שזה החג האחרון שבו אנחנו נמצאים בכאוס העולמי ובטוחים שביחד אנחנו נשמח אתכם כפי שאנחנו עושים כבר 13 שנים עם 4700 ילדים בהצלחה גדולה.

אנחנו מאחלים לכולכם בריאות טובה לכל עם ישראל ימים טובים יותר ושנזכה ונצליח.

מצורף קליפ מהמם עם ברכות של אנשי הצוות אליכם המשפחות היקרות

חג שמח באהבה גדולה משפחת מנור וכל הצוות

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה