חדשות ועדכונים

שיא לידות חדש!!

22 בפברואר 2017

בחודש מרץ הקרוב עומד להיקבע שיא חדש בפרויקט הפונדקאות מנור מדיק 22 לידות !!! ומתוכם 2 זוגות תאומים.

לפני שבועיים התקיים מפגש הזוגות החודשי שבו צוות מנור מכין את ההורים המיועדים לקראת הטיסות והלידות. עקב הכמות הגדולה של המשפחות הפעם קיימנו את המפגש באולם הכנסים של מלון לאונרדו בוטיק בתל אביב. הערב התחיל בברכות של מנהל הצוות הרפואי פרופסור אריאל הורוביץ. גם ד"ר ישראל הנדלר נכח במפגש והסביר על הליכי הלידה בב"ח הפרטי בטביליסי. ד"ר אירית אייזן הדריכה וענתה בכל הקשור לטיפול בתינוקות לאחר הלידה. בהמשך עמי מנור בירך את הזוגות וטלי מנור יחד עם נועה אליעז גלהר הסבירו וענו לשאלות הקשורות לדירות ולטיסות. לסיום עו"ד מאיר רובין נתן סקירה מפורטת על כל נושא הבירוקרטיה וההתנהלות מול השלטונות בטביליסי. כמו תמיד היה מרגש ומרתק והזוגות כבר חשים את סוף המסע ואת האושר בקצה המנהרה.

אנו מאחלים בראש ובראשונה הצלחה גדולה ולידות קלות לפונדקאיות הנפלאות שלנו. וכמובן נאחל הרבה הצלחה ובשורות טובות לכל הזוגות הנרגשים. הדירות שלנו מוכנות עבורכם והצוות המיומן שלנו בטביליסי כבר ממתין לבואכם.

בהצלחה…

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה