חדשות ועדכונים

תודה מרגשת מרונית ואסף

7 במאי 2020

משפחת מנור היקרה תודה רבה שהגשמתם לנו את החלום להיות משפחה ולאחר שנים ארוכות של חושך עזרתם לנו להגיע לאור על כך לא נשכח אתכם לעולם.בימים הקשים של הקורונה בזמן ההתמודדות עם הלא נודע בטיביליסי החזקתם לנו את היד וירטואלית יום יום ופעלתם בקדמת הבמה ומאחורי הקלעים כדי להביא אותנו לישראל עם קורל שלנו.
תודה לכל הצוות הישראלי שליווה אותנו לאורך כל הדרך: משפחת מנור, עו"ד מאיר רובין ומשרדו, הרופאים, האחיות, מתאמי הלוגיסטיקה. תודה לצוות הגיאורגי שתמך בנו, לבית התינוקות שיילדו את קורלי שלנו וטיפלו בה 4 לילות בזמן שהיינו בבידוד ,תודה לדימה,תודה למארי ותודה לאתי היקרה שתמכה בנו מכל הבחינות האפשריות והיתה לנו כאמא.תודה רבה לשגריר ישראל בגיאורגיה רן גידור ולאירית על התמיכה והעזרה ולממשלת גיאורגיה על שיתוף הפעולה.
משפחת מנור שאנחנו חלק ממנה: תמיד ידענו שאנחנו בוטחים בכם,לא היה לנו אף פעם ספק שאתם הבחירה הנכונה, וגם בימים של קורונה ואי וודאות הצלחתם לעשות דברים בלתי אפשריים ולהפוך את הפנטזיה למציאות. הייתם שם בשבילנו ועדיין אתם שם (וכאן) בשבילנו ,תודה על התמיכה הרגשית ,תודה על העשייה, תודה על העבודה המקצועית המשפטית,הרפואית..תודה ענקית.מאיתנו אסף רונית וקורל.

95442546_10158213808599844_8259658015028805632_o

All rights reserved 2021 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה