מכתבי תודה תודה לאלפי הזוגות שנתנו לנו את הזכות לעשות ניסים

אנשים טובים באמצע הדרך

אנשים טובים באמצע הדרך
אנשים טובים מאוד
אנשים טובים יודעים את הדרך
ואיתם אפשר לצעוד
(שירה של נעמי שמר המתאר את מנור וצוותו הכי טוב)

הי, אנחנו גיא שרון ואמיר פעמוני,
תחילת סיפורנו כאשר חתמנו על הסכם דרך אחת מסוכנויות התיווך הפועלות בארץ, בפגישה איתן עשו רושם והיה נראה שיש להן ניסיון…, כבר בתחילת התהליך היו חריקות קטנות, תוצאות בדיקות שהתקבלו באיחור, תשובות לא ברורות, אבל כבר היינו בתוך התהליך והיה היריון!

בשבוע 30 להיריון קיבלנו במייל תוצאות בדיקות אולטרסאונד עם ברכת חג שמח ובלי הסבר נוסף, כאשר פתחנו את הדו"ח חשכו עיננו, הופיע שיש בעיה רפואית בעובר, לא קיבלנו שום מידע נוסף – לא הסבר ולא תכנית פעולה, התברר לנו שאנחנו לבד ושהעזרה שסוכנות "התווך" יכולה להגיש מוגבלת, לא מספקת ולא עוזרת. התחלנו ללא כל עזרה שלהן להתרוצץ בין רופאים וקיבלנו בשורה – "ניתן לפתור את הבעיה אך צריך לנתח את התינוק מיד לאחר הלידה, יש לכם 48 שעות גג להביא אותו לארץ" נאמר לנו על ידי הרופאים. הרגשנו אבודים לגמרי וחיפשנו איך להביא את התינוק לארץ מיד לאחר הלידה. פנינו לכל מי שעוסק בפונדקאות חו"ל בניסיון נואש למצוא מי יוכל לעזור ולסייע.

העזרה והישועה הגיע מצדו של עמי מנור שהרים בלי היסוס את הכפפה. הוא הגיב להודעה מיידית וזימן אותנו לפגישה בהולה במשרדו, לא ידענו למה לצפות ולא ציפינו למה שקיבלנו ועד עכשיו אנחנו לא מאמינים כמה שפר מזלנו שהגענו לעמי. מיד כשהחלה הפגישה הרגשנו שאנחנו בחלום, שזה לא אמיתי. "אל תדאגו, יהיה בסדר, אתם בידיים של מנור עכשיו" זה היה המשפט הראשון של עמי, תשע מילים בסך הכל, תשע מילים ששינו את הכל, החזירו את

הצבע לפנים, הרגליים הפסיקו לרעוד, חזרנו לנשום. עמי והצוות התגייסו ל"מבצע פעמוני":
עמי – רמטכ"ל המבצע, היכולת לאסוף צוות מנצח ומסור סביבך מעידה על סוג האדם שאתה, אין ספק שאתה מהאנשים הנדירים שאם לא היית, היו צריכים להמציא אותך!
עו"ד מאיר רובין – איש מעשה, חבר ורע, מקצוען שמכיר את הנושא על בוריו, הוא הרגיע אותנו לאורך כל הדרך, יודע בדיוק עם מי צריך לדבר ומה צריך לעשות, הוא מצא פתרון לכל בעיה ומכשול שצצו, עליו ניתן לסמוך בכל צרה ומכשול!
מיכאל ברקן – האיש והאגדה, האיש אינו מכביר במילים, הוא מכביר במעשים! מיכאל דאג להסדיר את כל הניירת, הוא טס כמה ימים לפנינו כדי לוודא שהכל יתקתק, ליווה אותנו ודאג שבזמן שיא של 12 שעות מהלידה התקבל האישור להטיס את גיא לארץ!
טלי מנור – אוזן קשבת, כתף תומכת, רגישות ומקצוענות. קצינת המבצעים שניהלה את המבצע הזה כולו ולא עצמה עין עד שגיא הגיע לארץ.
ד"ר אייזן – מקצועיות ואנושיות, השילוב המושלם באשת רפואה. ליוותה אותנו בלידה בטבילסי, בטיסה חזרה ובמהלך האשפוז ולאחריו באכפתיות רגישות ומקצועיות אין סופית.
ד"ר הנדלר – בדק את הפונדקאית בגיאורגיה, הבדיקה איששה את מה שאמרו הרופאים – יהיה צורך לנתח בסמוך ללידה אך הבעיה ניתנת לתיקון, הוא הקדיש לנו זמן ובצורה מקצועית, אנושית ורגועה הסביר לנו את המצב.
נועה – טיפלה בהזמנת הכרטיסים, שליחויות של מסמכים, חתימות, תיאום פגישות, הכל בצורה אדיבה ויעילה.
דימה ואנה – מהצוות המקומי של מנור – במסירות מדהימה ליוו אותנו מרגע הנחיתה בטביליסי ועד ההמראה חזרה לארץ, היו איתנו ברגעים מרגשים וברגעים קשים, שעות ארוכות של התרוצצות בין משרדי ממשלה, בתי חולים והקונסוליה, היו שם בשבילנו ולא הרפו עד שהכל סודר.

גיא בננו הנפלא, נולד ב 18/5/2015 ב 9:30 בטביליסי ולמחרת-19/5/2015 בשעה 6:00 כבר היה בתל השומר.
גיא נותח בארץ והיה מאושפז 58 ימים בטיפול נמרץ, בסיום המסע הזה הוא איתנו בבית, שמחים ומתענגים על כל רגע איתו ומתרגלים לסטטוס נשואים + .
ארגון מבצע זה ללא משפחת מנור והצוות, בלתי אפשרי, חייבים את הניסיון, המקצוענות, הרגישות, האנושיות והמסירות שלהם. אין לי צל של ספק שבלי מנור, לא היינו מצליחים להביא את גיא לארץ בזמן.
מרגע שמנור נכנסו לתמונה, ניסינו למצוא את המלכוד, הרי הם הפכו עולמות עבורנו כאשר אנו כלל לא היינו לקוחות שלהם, כמה שחיפשנו מלכוד, לא מצאנו, מצאנו חבורה של אנשים מדהימים ומסורים שבזכותם גיא פה איתנו.
עכשיו זה ברור לנו, ילד עושים אצל מקצוענים – רק עם מנור.

משפחת פעמוני

All rights reserved 2020 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות יתרונות המלצות תרומת ביצית הבחירה החכמה מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה