מכתבי תודה תודה לאלפי הזוגות שנתנו לנו את הזכות לעשות ניסים

הי חברים יולי 2015

כעת, כשאני בבית עם אוצר מתוק שנולדה בגיאורגיה בתהליך פונדקאות , אשמח וחייבת!!! לפרגן לחברת "מנור מדיק" אשר בלעדיה אין ספק שלא היינו זוכים בנסיכה חדשה ושמה גוני..
זכינו אף בשני ילדים שילדתי.

הבכור ילד pdd בן 9 , על הספקטרום האוטיסטי.. יפה תואר וחכם בעל קשיים תקשורתיים/ חברתיים אך עם עבודה קשה וסזיפית התקדם צעד צעד…ועוד הדרך ארוכההההה ופתלתלה. זה ברור לנו וזה היווה את הספקות אם "ללכת על זה או אם לאו".

אחותו בת ה7, ילדה נורמטיבית , מתוקה כדבש. ה – מתנה שקיבל בנינו הבכור בהיותו בן שנה ועשרה חודשים..
אנוכי סובלת ממחלת הפיברומילגיה ברמה חריפה. את ההריונות צלחתי בעזרת כדורים כרוניים עימם ניתן להיות הרה וכמובן שילוב של המון ספורט לחימום השרירים..
לאחר לידת הבת החריפה המחלה מאד והתחלתי ליטול כדור חדש / ליריקה, עליו אין רקע רפואי לגבי השלכותיו על העובר.
אתגר אחד יש לנו בבית, אתגר אדיר – כך שלא חשבנו לרגע להכנס להריון שלישי.

אבל….. בעלי, שיחיה, בעל מדהים ואבא למופת ( כשיש ילד עם צרכים מיוחדים נמדדים פרמטרים רבים בזוגיות ובהתנהלות המישפוחה) חבר הכי טוב שלי , החל לשוחח עימי על רעיון הפונדקאות… רצון עז להגדיל את המשפחה.
הרהרנו רבות , המחשבות בנושא החלו בשנת 2013 ואז גם פנינו למס' סוכנויות לעשות בדק בית.

בכמה ביקורים בסוכניות מסוימות קיבלתי פיק ברכיים. חשתי לא בטוחה ואפילו פחדתי מאופן התנהלות התהליך( תחושה אישית) וממש היה בי רצון לוותר.
אבל כפי שתארתי, בן זוגי האלוף!!! לא מש מהרעיון וכשאני נסוגתי הצליח לשכנע.

ההחלטה ( המהירה שלי) כן להזרק למים העמוקים ולהתחיל במסע חיים מרגש, ( היום אני יכולה לתאר זאת כמסע חיים חדשים תרתי משמע ), התקבלה בקלות לאחר ביקור במשרדי חברת מנור מדיק ברמת החייל / ת"א…
לא פאר המשרד "קנה" אותנו.

נפגשנו עם עמי מנור – מייסד הפרוייקט האדירררר הזה , מנכ"ל החברה.
השיחה עימו , ההבנה שאנו מוגנים ועטופים בכל פאן אפשרי הרגיעה והובילה אותנו לתחילת המסע – צוות רפואי מביח שיבא וקליניקה בבעלות הרופא מס 1 בגיאורגיה, שת"פ מלא בין רופאי הארץ והרופאים המקומיים, הפאן הבירוקרטי – להיות סמוכים ובטוחים שיש גיבוי של עו"ד "קליבר" אשר בקיא בכל רזי ההליך הגיאורגי והישראלי, וכמובן פועל מולינו כל העת. זהו עו"ד מאיר רובין אשר במקרה שלנו עבד קשה קשה – לעיתים בירוקרטיות מקומיות מצריכות התערבות ולמזלינו עו"ד רובין היה שם עבורינו!!! ת ו ד ה ענקית

ובכלל….לחוש מעין משפחה שתומכת , שדואגת, משפחת מנור מדיק הרחבה מאד. לזה דואגת במיוחד –
טלי המהממת – בתו של עמי , מנכלי"ת איכפתית , רגישה עד מאד, אמפטית – לא רק נמצאת עבורך בתהליך ההריון כשאתה נמצא בארץ , אלא במיוחד בשהות בארץ זרה כשכבר הסבלנות נגמרת ובוער בך הרצון לטוס הביתה… טלפון ממנה, מילה חמה , איכפתיות מופתית.

לא בכדי בוחרים המון זוגות להתחיל תהליך כה מרגש עם חברת מנור מדיק…
אני מייחלת כבר להריון נוסף….. אי"ה – אם לאו משמע שעשינו זאת בענק ונסתפק בנסיך ובשתי הנסיכות שמאז בוא גוני הביתה, כמעט ולא נפרדות.

א י ן מילים לתאר ההתרגשות העילאית…ההבנה שסיימנו מסע מדהים אשר מצריך ימבה סבלנות ואופטימיות רבה.
תודה ענקית עמי, ליאורה, טלי , שי, עו"ד מאיר רובין , פאשה האלוף , מר ברקן, דימה – האחראי האדמינסטרטיבי המקומי , אתי אם הבית ( אחראית לדירות הנעימות בהן אנו שוהים בטביליסי עד ההגעה הביתה) וכמובן ד"ר הנדלר האחד והיחיד!!! – המרגיע הלאומי ( עבורי) וד"ר אייזן…

A TEAM!!!!

אוהבים ומוקירים ומעל לכל ממליצים!!!!

שחר, מיקה, גוני הדנדשית בעולמינו גיל ונטע ציפורי

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה