מכתבי תודה תודה לאלפי הזוגות שנתנו לנו את הזכות לעשות ניסים

המסע שלנו החל לפני כ-13 שנה

ספטמבר 2019
בסד
אורחים נכבדים,
תודה שהגעתם היום להשתתף בשמחתנו הגדולה ולחגוג איתנו את הולדת התאומות שלנו אמילי ושי-לי.
המסע שלנו החל לפני כ-13 שנה, עם המון תקווה וחלום גדול – להיות הורים ולהקים משפחה.
לצערנו, במהלך המסע שלנו להורות, נחלנו אכזבות שלוו בהמון צער, עצב ובכי. אך מעולם לא איבדנו את התקווה והאמונה שנגשים את החלום להקים משפחה.
לאחר אין ספור טיפולי הפריה, בעזרת מיטב הרופאים בישראל, שלא צלחו – הוצע לנו על ידי מקורבנו לפנות לתהליך פונדקאות. תחילה סירבנו בתוקף לשמוע על התהליך והעדפנו להמשיך בטיפולי הפוריות.
אולם, כאשר נוכחנו לדעת ולהבין שכדי להפסיק לדרוך במקום ולהתקדם אנחנו חייבים לקבל החלטה אחרת, החלטנו בכל זאת לבדוק את תהליך הפונדקאות. פנינו למספר סוכנויות בארץ עם חשש גדול, מאחר ומדובר בעלות גבוהה המצריכה מאיתנו שינויים על מנת שנוכל לעבור הליך זה. לא הרגשנו החיבור לפונדקאות ואף לא אמונה כי נוכל להגיע לתוצאה המיוחלת. כל זה השתנה כאשר הגענו לחברת "מנור מדיק", חברה ישראלית לפונדקאות בחו"ל המורכבת מצוות של רופאים ישראלים מהשורה הראשונה. שם פגשנו את עמי מנור ומיד הרגשנו את החיבור שהיה חסר לנו לאורך הדרך. הרגשנו נוחות והאמנו שהוא יסייע לנו להשיג את המטרה, להגשים את החלום להביא ילד ולהקים את התא המשפחתי שלנו.
בסוף שנת 2015, הגיח לעולם רון הנסיך שלנו.
תמיד היה לנו החלום למשפחה גדולה. שבעתיד הרחוק האחים יהיו זה לצד זה, אחד למען השני. והחלטנו שאנו מעוניינים להרחיב את התא המשפחתי. מוקדם מהצפוי נולד אור חיים המתוק שלנו, הנס שלנו, שהראה לנו שבזכות כח ואמונה ובעזרת סביבה תומכת שחיזקה אותנו וסייעה לנו ניתן להתגבר על התקופה המאתגרת שחווינו ועדיין חווים עד היום.
אבל החלום שלנו למשפחה גדולה לא נגמר, והחלטנו לבצע סבב נוסף של הליך הפונדקאות, מה רבה הייתה הפתעתנו ושמחתנו לגלות שמדובר בתאומות!
הנסיכות שלנו אמילי ושי-לי נולדו ביולי האחרון, ואנחנו כל כך שמחים ונרגשים על הגשמת החלום – אנחנו הורים ל-4 ילדים!
אנו רוצים להודות לבורא עולם על הולדת התאומות והנסיכים שלנו. על המשפחה שלנו.
וולט דיסני אמר "אתה יכול לחלום ולעצב את המקום היפה ביותר בעולם אך נדרשים אנשים כדי להפוך את החלום למציאות".
רבים עזרו לנו להפוך את החלום הגדול למציאות.
רוצים אנו להביע את הערכתינו והכרת התודה האין סופית ל"מנור מדיק": לעמי וליאורה מנור על התמיכה, הליווי, האוזן הקשבת והגשמת החלום.
לעו"ד מאיר רובין ומשרדו, לצוות הרופאים, לאנשי הלוגיסטיקה והתפעול בארץ ובגיאורגיה שנתנו לנו מענה אפילו בשעות הקטנות של הלילה.
אנו מאחלים לכם עוד שנים רבות של עשייה פורייה, שתגשימו חלומות למשפחות נוספות, בריאות, אושר, אהבה ופרנסה טובה.
תודה למשפחתנו היקרה על התמיכה והליווי האינסופי לכל אורך דרכנו לעבר הגשמת החלום.
תודה לכם אורחים יקרים, אנחנו רוצים לברך כל אחד ואחת מכם בבריאות, אושר והגשמת חלומות.
כריסטופר ריב אמר וצדק "כל כך הרבה חלומות נראים במבט ראשון בלתי ניתנים להגשמה, ואז הם נראים בלתי סבירים, אך כשאנו מזמנים את כוח הרצון הם הופכים לבלתי נמנעים."
אל תפסיקו לחלום!

משפחת טואינה

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה