מכתבי תודה תודה לאלפי הזוגות שנתנו לנו את הזכות לעשות ניסים

למשפחת מנור היקרה

״אתה יכול לחלום ולעצב את המקום היפה ביותר בעולם, אך נדרשים אנשים כדי להפוך את החלום למציאות ״ ( וולט דיסני).

המסע שלנו להורות החל לפני יותר מ- 10 שנים, כאשר ראינו לאחר כשנה מיום החתונה שאין באפשרותנו להחזיק הריון באופן עצמוני וכי כל הריון היה מסתיים בהפלות חוזרות ונשנות.

לאור זאת, פנינו למרפאות ה- ivf ואף למיטב הרופאים הפרטיים בארץ וביצענו כל בדיקה אפשרית שיצאה תקינה. אך לצערנו כמעט כל ההריונות נקלטו אבל, לא נשמרו ברחם ונחלנו אין ספור כישלונות ואכזבות .

לא חשבנו לפנות לערוצים אחרים כמו פונדקאות או אימוץ, סירבנו לחשוב על זה ושוב המשכנו לנסות בטיפולים ושוב נחלנו אכזבות והמשכנו לדרוך במקום.

במסגרת לימודיי האקדמיים, עשיתי עבודה בנושא פונדקאות בחו"ל אשר פתחה לנו את הראש ושברה לנו הרבה מיתוסים, מחשבות וחששות והחלטנו, למרות הרצון העז לשאת הריון ולעבור תהליך של לידה בעצמנו, לפנות לערוץ של פונדקאות לטובת הגשמת החלום.

עם המון חששות ולבטים האם לבצע את ההליך בארץ או בחו"ל, החלטנו לוותר על ההליך בארץ בשל הבירוקרטיה ולפנות לסוכנויות בארץ המבצעות פונדקאות בחו"ל. וזאת על מנת לשמוע על התהליך, העלות וכו'.

לאחר בדיקות יסודיות שביצענו, החלטנו להיפגש עם מספר סוכנויות.

לצערנו, לא הרגשנו שיש לנו את החיבור ואו האמון לצאת איתם למסע המיוחד. בסופו של דבר, הגענו לחברת "מנור מדיק" ושם פגשנו את עמי מנור. מההתחלה, נוצר לנו רושם חיובי מאוד לעומת סוכנויות אחרות והחלטנו לבדוק את האופרציה מקרוב. במרץ 2015 טסנו יחד עם קבוצה של זוגות לגאורגיה. התרשמנו לטובה מכל האופרציה, הטיפול, ובדגש על התוצאות בשטח- לידה של מספר רב של תינוקות . מיד שחזרנו החלטנו לצאת למסע עם החברה, כאשר עמי מנור הבטיח לנו עד סוף השנה אתם תהיו משפחה ויהיה לכם ילד.

חברת מנור נהפכה להיות משפחת מנור ואנו רוצים מאוד להביע את הערכתינו והוקרתינו על שסייעתם בהגשמת החלום ולשאת את התואר אימא ואבא ולהפוך למשפחה וממש בסוף השנה 2015 ,בשעה טובה, נולד בנינו בכורנו, רון .

השהות המדהימה בגיאורגיה הייתה מלווה בהסתגלות להורות ,בטיולים וסיורים ברחבי העיר, חיבור לתושבים המקומיים המקסימים, אוכל טוב טעים ומשמין והכי חשוב הכרנו זוגות וחברים לחיים, שעד היום אנו שומרים על קשר ונפגשים.

אנו רוצים להגיד תודה על הזכות לחגוג חגים כמשפחה, לטייל איתו בגינה, לקנות לרון תחפושת לפורים ולחפש אותו לראשונה וממתינים כבר לקחת אותו לראשונה לים ,לחגוג לראשונה את יום האם, ,אומנם הדברים נשמעים כדברים קטנים אך, עבורנו הם עולם ומלואו.

תודה למלאכים המדהימים בניצוחם של עמי וליאורה מנור על הליווי , התמיכה אוזן הקשבת והסיוע בכל המובנים. למאיר רובין ומשרדו לצוות הרופאים לאנשי הלוגיסטיקה ,שנתנו לנו טיפול מסור ומענה אפילו בשעות הקטנות של הלילה.

אנו מאחלים למשפחת מנור מדיק לעוד שנים רבות של עשייה. שתמשיכו להגשים חלומות למשפחות נוספות אנו מאחלים לכם בריאות פרנסה טובה ובשורות טובות, שכל חייכם תדעו רק אושר ואהבה.

אנחנו רוצים להודות לבורא עולם ולמשפחותינו היקרה על התמיכה והליווי האינסופי תודה שסייעתם בהגשמת החלום .

״ אם אתה יכול לחלום את זה – אתה יכול לעשות את זה ״

אוהבים ומעריכים טואינה- נורית צחי ורן

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה