מכתבי תודה תודה לאלפי הזוגות שנתנו לנו את הזכות לעשות ניסים

לעמי וליאורה וצוות מנור מדיק היקרים ראש השנה 15/9/2015

לעמי, ליאורה וצוות מנור-מדיק היקרים.

בוקר, בית חולים גאורגי. מבלבל כי יש תחושה של צימר. בחוץ נוף של ירק והרים, בפנים רצפת פרקט וסדינים לבנים עם מרקם של פסים שהופך אותם לביתיים. שלווה. השלווה האמיתית נובעת מהנסיכה ששוכבת לצידי.

ילדת ה – 200 למפעל החיים מנור-מדיק, אחות של ארז שנולד גם הוא כאן בפרויקט בדיוק לפני שנה וחצי (אומנם בבית החולים הישן). ארז נולד בערב פורים 14.3.14 ותמרי בראש השנה 15.9.15. קיבלנו מתנות שאין כמותם במועד של חג.

אם מביטים בתמונה ולא מכירים את סיפורנו, רואים שני הורים מאושרים, פעוט חייכן מלא חיים ותינוקת שהצטרפה זה עתה למשפחה. משפחה נורמטיבית מאושרת. אך מי שמכיר אותנו ואת סיפורנו, מי שראה מקרוב את הסבל והייסורים שעברנו, יודע שתהליך הקמת משפחתנו הוא רחוק מלהיות נורמטיבי. בתמונה רואים אושר שמוחק את השנים הארוכות של כאב ומועקה שהשתרשה בליבנו בעקבות ניסיונות כושלים להקים משפחה בערוצים מגוונים. מי שחווה איתנו את השנים הקשות מבין כמה קסומה התמונה!

אתם, משפחת מנור והצוות המקצועי (הידועים בקרב הזוגות כמשפחת מנור המורחבת) הקמתם מפעל חיים מציל חיים ואת חיינו הצלתם !

בזכותכם אנחנו משפחה. אמא, אבא, ילד ילדה. זוג הורים עם ילדים והתחלה חדשה. התחלה של חיים נורמטיבים של משפחה שיורדת למטה לפארק השעשועים, שמשתתפת בפיקניקים עם ילדים מתרוצצים על דשא ירוק, מבלי לפזול לעבר הדשא של השכנים. אנחנו סוגרים את הפרק החשוך בחיינו, משאירים אותו מאחור וצועדים לעבר עתיד צבעוני! לעולם נהיה אסירי תודה! בזכות חלומכם והגשמתו, הקמת פרויקט זה תוך תשומת לב הן למהות והן לפרטים הקטנים, אנחנו כאן, בחיים ובתמונה. אנחנו כאן עם אמונה שדברים טובים קורים, גם כשקשה, ושלא כדאי אף פעם לאבד תקווה כי תמיד אפשר למצוא את האור. את אמונה זו נעביר גם לארז ותמר!

תודה שהבאתם לנו את האור ושבזכותכם אנו חווים רגעים קסומים מוארים עם ילדינו יום יום!, זוהי זכות גדולה שתמרי היא ילדת ה – 200 לפרויקט. בזכותכם הגיעו לעולם 200 תינוקות כנגד קשיים כבירים, כנגד כל הסיכויים. הארתם לא רק את חיינו אלא גם את חייהם של משפחות רבות בישראל ! מבחינתנו אתם בגדר מלאכים ואנו מודים ומוקירים !

מאחלים שתזכו לעזור לזוגות נוספים שכבה אצלם האור ולהדליק אצלם חיים. אנו מאחלים שכל הטוב שאתם עושים יקיף את משפחותיכם בבריאות, אושר וחיים ארוכים מלאי סיפוק ואהבה!

בהוקרת תודה ואהבה רבה,

אורן, ארז ,נטע ותמר קמחי מצטרפות גם משפחותינו המאושרות

All rights reserved 2019 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות יתרונות המלצות תרומת ביצית הבחירה החכמה מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה