מכתבי תודה תודה לאלפי הזוגות שנתנו לנו את הזכות לעשות ניסים

לעמי ולכל הזוגות המתלבטים

לכל הזוגות המתלבטים

גם אנחנו, כמו כל זוג שמגיע לשקול פונדקאות, עברנו דרך לא פשוטה אל ההורות. אנחנו התלבטנו רבות…(עמי מנור אפילו הגדיר אותנו כזוג ששבר שיא בהתלבטות). לי באופן אישי, היה קשה לוותר על חוויית ההריון על כל המשתמע מכך. חשוב לי להדגיש שההתלבטות היתה לגבי הליך הפונדקאות עצמו. לגבי חברת 'מנור מדיקל' – מרגע שפגשנו את עמי, היה לנו ברור שאם נלך לכיוון הזה – זה יהיה עם עמי!

למזלי אסף, בעלי, ה…יה נחרץ והחליט שאנחנו הולכים על זה ופותחים עוד דלת שדרכה אפשר יהיה להגיע למטרה הנכספת. ועכשיו, מרץ 2013, בדיוק שנה לאחר שהיינו כאן בגאורגיה, על מנת לחתום עם הפונדקאית, אנחנו חובקים תאומים מקסימים, בן ובת. אי אפשר לתאר את תחושת ההקלה והאושר ! הם כבר בני שבועיים ואני יושבת כאן בטביליסי, בדירה של החברה ומביטה בהם ועדיין לא מאמינה… ועכשיו ממש לא אכפת לי מי ילד אותם. העיקר שהגיעו ויש לי אותם.

לא יודעת איך זה אצל אחרים, אבל אנחנו ממש אחרי כמה שעות, עוד בבי"ח, כבר הרגשנו שאנחנו לא יכולים להפרד מהם והחיבור הוא מדהים. ולגבי חברת מנור מדיקל – אין לנו מילים ! לא יכולנו לעשות בחירה יותר טובה ! לאורך כל התהליך : עד הכניסה להריון, לאורך ההריון ועכשיו, לאחר הלידה – קיבלנו את כל התמיכה ואת המענה לכל מה שצריך. הצוות כולו מקסים, הרופאים, וכל האנשים מסביב שדואגים לכל – ויש הרבה כאלה. עמי פשוט ידע לבחור את הצוות אחד אחד !

כולם זמינים בכל עת (מקסימום משאירים הודעה והם חוזרים תוך זמן קצר), אמפטיים לכל הסיטואציה ונותנים יחס אישי. קצרה היריעה מלפרט – אבל הדאגה היא באמת עד הפרטים הקטנים. וכמובן "סבתא" ליאורה ו"סבא" עמי, aאם כבר הכרתם אותם אתם בטוח מבינים על מה אני מדברת – אין דברים כאלה ! אנחנו פשוט הרגשנו מהרגע הראשון שאנחנו בידיים טובות ! והקשר איתם הוא ממש ברמה האישית. וזה לא ייחודי לנו – זה כך עם כל הזוגות שאנחנו מכירים. וזה חשוב ומאוד עוזר בתהליך כזה, שמלווה באופן טבעי בחששות רבים.

אנחנו עם יד על הלב פשוט ממליצים בחום !!

אשמח לשוחח ולפרט עוד לכל מי שרוצה. אפשר לקבל את מספר הטלפון שלי מעמי מנור.

בהצלחה רבה ,

ענת ואסף

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה