מכתבי תודה תודה לאלפי הזוגות שנתנו לנו את הזכות לעשות ניסים

לעמי לליאורה היקרים

אחרי שנולד בננו הבכור עידן, רצינו להביא עוד ילדה לעולם . לצערנו הדרך הטבעית לא התאימה לנו. עברנו טיפולי הפריה רבים אך ללא הצלחה . הרופא שלנו המליץ על פונדקאות. התחלנו לברר והגענו אל עמי וליאורה מנור . בהתחלה היו חששות אבל בהמשך ראינו שבצוות הגדול של מנור מדיק יש ליווי צמוד ולכל בעיה יש פיתרון .

היום נעמה הנסיכה הקטנה והמתוקה שלנו בת ארבעה חודשים . מאז שהיא נולדה אנחנו מאושרים ונרגשים . גם עידן מאוהב בה . היא הייתה החתיכה החסרה כדי להשלים את הפאזל המשפחתי שלנו .

רצינו לומר לכם תודה מכל הלב . אבל תודה מרגישה לנו מילה קטנה מדי . בעזרתכם ובעזרת הפונדקאית הנהדרת והצוות המדהים במנור מדיק : ד"ר פבל איציקסון, ד"ר ממן, ד"ר הנדלה, פרופ' דוברשוילי, אירית מירקין, דימה, מיכאל, ברקן, אתי, אפריים, נועה ועו"ד רובין שעושים עבודת קודש – הביאו חיים חדשים לעולם.

גם בתקופה שבה היינו בטיבליסי עם נעמה התינוקת קיבלנו תשובה לכל שאלה ועזרה בכל בעיה. הדירות שעוצבו ע"י ליאורה יפות ונוחות ורואים שהושקעה מחשבה בכל פרט קטן.

מה נאחל לך עמי לכבוד חגיגות ה-60? שתדע לקבל אהבה, לפחות כמו שאתה נותן. שתזכה לבריאות איתנה וכוח להמשיך. שליאורה המופלאה תמשיך לעמוד לצידך ואתה לצידה. שירבו הנכדים במשפחת מנור (המורחבת והמצומצמת גם יחד ) .

מאיתנו המאושרים עד השמיים

גלעד ודפנה גוטליב

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה