מכתבי תודה תודה לאלפי הזוגות שנתנו לנו את הזכות לעשות ניסים

לעמי

טלי וכל צוות מנור הקסומים! המסע שלנו עם עמי היקר וצוות מנור התחיל לפני 4 שנים. מסע שבו היו אין ספור כשלונות והצלחה מתוקה אחת (שלשם כך בעצם ייחלנו). יאמר לזכות הצוות של עמי שהם עשו הכל על מנת להקל עלינו כשהמצב רוח שלנו היה בירידה.

נתחיל בעמי שרואים שהוא חושב על הכל. אין פרט בכל המסע הזה שהוא לא חשב עליו. אין ספק שיש מחשבה גדולה על הזוגות שבתהליך. עמי עשה הכל שנרגיש בנוח. שנרגיש שיש גב גדול שעומד מאחורינו. ממש כמו שאבא דואג לילדים שלו. עמי- תודה! איפה שהוא באמצע הדרך נוספה לצוות המאמנת הילה שלזינגר הקסומה. משב רוח רענן ומרענן בכאב שחווינו באותה תקופה. על כך נאמר לך תודה! עוד במסע הזה זכינו להכיר את טלי, ה-בת של עמי. טלי, אין לנו מספיק מילים כדי להודות לך על כל הכוח , המוטיבציה, האוזן הקשבת והאהבה שנתת לנו. איתך זה היה קל יותר. אז תודה ענקית!!! אוהבים אותך כל כך. אז סוף סוף הגענו לרגע המיוחל… הגענו ללידה.

נתחיל בדירות המשגעות, בעיצוב, בתכולה, בחשיבה על הפרטים הקטנים, רק שיהיה לנו נוח ושנרגיש הכי קרוב לבית שאפשר. בכל זאת, חודש רחוק מהבית… תודה לליאורה שדאגה שכל זה יקרה. נמשיך בצוות הגאורגי- דימה שטיפל בכל הניירת, אתי אם הבית המקסימה שדאגה להכ-ל, לב גדול ונשמה ענקית, אנני המקסימה! ד"ר אייזן אירית שבדקה את הילדים שנולדו ודאגה לייעץ ולהדריך אותנו בכל שעה. עורך דין מאיר רובין האחד והיחיד, תודה על הכל! אין עליך! למזיה המטפלת שפינקה את הנסיך שלנו כשרצינו לצאת קצת להתאוורר. הראשונה שסמכנו עליה ולא חששנו להשאיר אותה לבד עם האוצר שלנו. כמובן לא נשכח את פונדקאית האלופה שלנו שעמי בחר לנו, ששמרה על האוצר ובישלה אותו עד שיצא אלינו בריא ומתוק.

כמובן לחברים היקרים שליוו אותנו בשהות פה- יפית ועמוס, שירה וצבי. בלעדכם זה היה מרגיש ונראה אחרת. בזכותכם הרגשנו תמיד בתוך משפחה. כל הטיולים, הארוחות, החגים, השיחות ובעיקר הביחד! !! תודה ענקית!!! כמובן גם לשאר הזוגות ששהו עמנו בבניין. תודה אז נסכם את החוויה הזו כירח דבש מתוק, בעלי, אני והבן הקטן שלנו. לעמי, וכל הצוות בכל התהליך המטורף הזה- בחרנו בכם ולא טעינו. המלצנו, נמליץ ונשוב בע"ה לסיבוב שני בעתיד.

תודה על הכל. שה' יברך אתכם בבריאות ואושר. באמת שמגיע לכם את כל התודות שבעולם. רפואה שלמה לשי היקר שבעיקר אחראי לתעד הכל ולהשאיר לכולנו מזכרות מתוקות! אז אחרי שחלומנו העיקרי הוגשם. ואנו זוכים לחבוק את הנסיך שחיכינו לו כל כך הרבה זמן בסבלנות, כל שנותר זה לומר שהסבלנות משתלמת, כשעושים את זה בדרך הנכונה עם הצוות הנכון והבן זוג הנכון זה בסוף מגיע ובגדול!

אוהבים משפחת קשת בנימין המורחבת

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה