מכתבי תודה תודה לאלפי הזוגות שנתנו לנו את הזכות לעשות ניסים

לצוות מנור המדהימים

הצלחנו, אנחנו לא מאמינים אבל הצלחנו יחד להגשים חלום שחלמנו במשך שנים רבות ועבדנו כל כך קשה כדי להשיג אותו ואתם אלה שעזרתם לנו להגשים אותו.
בפגישה הראשונה שלנו עם עמי התקבלנו בחיוך, חום, אהבה והבנה ואנחנו זוכרים איך עמי חייך אלינו ואמר שמכאן נצא עם ילד בריא.
ואנחנו אחרי לידה שקטה ואינספור הפלות מסתכלים עליו בעיניים דומעות והרגשנו שהגענו לבית חם שיעזור לנו ויעטוף אותנו בחיקו ויעשה הכל כדי שנביא ילד לעולם. הרגשנו ביטחון.
המסע שלנו היה ארוך ומייגע, 9 שנים של ניסיונות, בתי חולים, חדרי ניתוח, תרופות, הזרקות והנפש פצועה ומנסה להשתקם כל פעם מחדש ושוב מתחילים מהתחלה.
המסע הגיע לסיומו וכיום אנו חובקים את איתן, אח לשני שחוגגת השנה בת מצווה והכנסתם המון אור ושמחה לביתנו ועל כך אנו מודים לכם.
רצינו לומר תודה לד"ר הנדלר על היחס החם, הטלפונים המרגיעים, שתמיד היה שם בשבילנו לכל שאלה וכל דבר שהטריד אותנו במיוחד לקראת סוף התהליך כשמפלס החששות עולה וידע לתת לנו הרגשה בטוחה.
תודה לדפנה ולגליה המקסימות על הליווי המסור, על השיחות הארוכות, ההקשבה וההתרגשות המשותפת יחד איתנו בכל בדיקה.
תודה לעו"ד רובין ואורטל המדהימים על היחס האישי, הסבלנות, העזרה והתמיכה, המענה מהיר והמקצועיות שאין לתאר גם בחזרה לארץ כשהיינו צריכים את עזרתם.
ליוליה המתוקה מהנהלת חשבונות על הדאגה והטיפול המסור.
לצוות בחו"ל אתי, אנה, אנוקי ודימה תודה על ליווי צמוד, מקצועי, סובלני, שקיבלו אותנו בהמון אהבה, פשוט מקסימים.
ולחברת מנור על היחס החם והעוטף, הדאגה, הטלפונים, המתנות הקטנות שמעלות חיוך והידיעה תמיד שיש על מי לסמוך.
אתם צוות מושלם ועשיתם עבורנו מעל ומעבר וכיום אנו אלה שמספרים את הסיפור שאחרי וכל כך ממליצים לזוגות שעוברים קשיים לפנות אליכם כי אצלכם הכל אפשרי.
אוהבים ומחבקים אתכם.

לירון שוקרון

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה