מכתבי תודה תודה לאלפי הזוגות שנתנו לנו את הזכות לעשות ניסים

לצוות מנור מדיק

כמה חודשים לפני ששי ואני התחתנו, הינו בהצגה שדיברה על כך שיש סיפורים או רגעים בחיים שצריך לספר ויש אחרים שצריכים להישאר במחשכים. עד לפני כמה חודשים, ליתר דיוק 10 חודשים, אני את הסיפור שלי סיפרתי במחשכים, רק לעצמי עם הרבה דמעות מלוחות לכרית ואולי לעוד חברה או שתיים שגם הן בכו (ועדיין) בוכות במחשכים. אבל לפני 10 חודשים הסיפור שלי קיבל תפנית בעלילה, בביקור הראשון שלנו בטביליסי, מאותו רגע הדמעות כל יום נהיו יותר מתוקות עם כל טלפון מלנה או מדר' הנדלר, וכל יום שעבר הסיפור שלי רק נהיה יותר שווה לספר לאחרים.

היום, כשאני יושבת בבית עם התינוקות המקסימים שלנו, אני יודעת שאת הסיפור של חברת מנור שווה לספר. הם משנים לטובה חיים של זוגות עצובים, והופכים אותם ואת משפחותיהם וחבריהם לאנשים כל כך שמחים. בנוסף, הם עובדים בצורה נפלאה ולא מגיעים לעבודה בשביל השעון אלא עובדים מסביבו.

לכן, ברצוננו לומר 1000 תודות לכל אנשי מנור, אנחנו יוצאים עם סיפור חדש וטוב ונמשיך לספר אותו לעוד רבים, כי באמת אין עליכם!

באהבה רבה,

איילת,שי, עוז רפאל ואור אריאל אליאב פיטוסי

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה