מכתבי תודה תודה לאלפי הזוגות שנתנו לנו את הזכות לעשות ניסים

מכתב מלב אל לב

כי מה שבא מהלב נכנס אל תוך הלב
אחרי שקיבלנו בשורת איוב שלא נוכל להביא ילד נוסף, הרגשנו שהעולם חרב עלינו כמשפחה. אלא שבמקביל נולדה כמיהה ענקית לתינוק נוסף. כמיהה שקשה להסביר אותה. הרגשנו שנפער בתוכנו בור של רצון עז להקים משפחה גדולה עם ילדים נוספים. כך, עם הרצון והכמיהה חיפשנו מוצא ומצאנו את חברת מנור מדיק. היתה לנו הזכות להכיר את כל האנשים בארץ ובגיאורגיה שכולם ביחד וכל אחד לחוד הגשימו את החלום הכי גדול שהיה לנו בחיים המשותפים. בנוסף לכך קיבלנו גם בונוס- הריון נוסף טבעי. מה עוד בן אדם צריך.

אין מספיק מילים בפי כדי להודות לעמי, ליאורה מנור ועו"ד מאיר רובין, שהקימו חברה שמגשימה חלומות, כאשר התהליך, האיכפתיות, הליווי הצמוד והאישי, וכל מה שמתלווה להבאת תינוק באמצעות פונדקאית, היו ללא רבב. וזה לא שלא היו קשיים, דאגות, ולילות ללא שינה, אלא שהכל התפוגג כשראינו את הדאגה, את הטיפול המסור ואת הרצון לעזור בצורה המיטבית ביותר. אנו מודים לאלוהים שהגענו למנור. כבר במפגש הראשון ראינו את ההכלה, ההבנה, החיוך והקסם שנתנו לנו ביטחון בדרך ובחברה.
אנו מודים מקרב לב לאחות הראשית אירית, שליוותה את כל התהליך וגם כשהיו קשיים נתנה לנו תקווה ואופק מואר יותר, בדרכה המקסימה, עם יכולת ההקשבה והמענה לכל מה שהיינו צריכים. אנו מודים לאחות מרימי המקסימה שהיתה איתנו בכל הרגעים הקטנים והגדולים והמשברים גם.
אנו ממש אסירי תודה לרופאים המטפלים דוקטור אורי ארליך ודוקטור ישראל הנדלר שהיו איתנו באש ובמים כמו שאומרים. שכל שבוע הגיעו מישראל לגיאורגיה כדי לבדוק ולתת מענה לכל.
הרוגע, הביטחון והליווי הנפלא, אולי יצרו את הקרקע ואת התנאים לכניסה להריון טבעי, מי יודע? וכך בתוך כל ההתרגשות והמחשבות על לידה צפוייה, נסענו ללידה של בנינו עם ידיעה שאנחנו מצפים חצי שנה לאחר לידתו.
הרגשנו שהטיפול והאכפתיות של הצוות בגאורגיה היו פשוט נדירים. הרגשנו עטופים בכל שעה משעות היום וזה לא מובן מאיליו.
ועוד כמה תודות בפינו ל:
אתי, אנה, אנוקי, דימה, דוקטור סופו ודוקטור אייזן פשוט עטפו אותנו בחיוך ובאהבה מהרגע הראשון שנחתנו בטביליסי.
לסיום, תודה מעומק הלב על שנה וחצי של ליווי, תמיכה ועשייה לפנים ומאחורי הקלעים
תודה על הפתעות קטנות כגדולות שמנור מספקים לזוגות ומרוממות את הלב והנפש כמו הדיסקון קיי עם כל הבדיקות ההריון, העוגה שנשלחה עם שליח הביתה. השמיכה הכחולה שקיבלנו רגע לפני הלידה.

תודה לאל על הזכות לקחת חלק במשפחה הנפלאה הזו.
זכינו בכם במלוא מובן המילה!

בהערכה ואהבה,

מורן ודורון, טוהר התינוק ואחותו הקטנה פאר וכמובן גם רום הילד הבכור שלנו שקיבל משפחה ברוכה.

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה