מכתבי תודה תודה לאלפי הזוגות שנתנו לנו את הזכות לעשות ניסים

משפחת מנור היקרה

הגענו אליכם לפני שנה וחצי, שבורים, כעוסים, ממורמרים, אבודים ונטולי כל אמונה. באמת שלא חשבנו כבר, אחרי כל האכזבות, שגם אנחנו נזכה להכיר בזכות הזו-להיות הורים. חילצתם אותנו מהמקום החשוך שבו היינו במשך תקופה כ"כ ארוכה. שבועיים עברו מאז שהנס הפרטי שלנו נולד, ובכל יום אנחנו מתעוררים בהרגשה שעכשיו, ורק עכשיו, כשאנחנו משוחררים מהכלא הפרטני שלנו, אנחנו מתחילים ליהנות ממה שיש לחיי הנישואים להציע: מתעוררים עם חיוך, מתבדחים זו עם זה, מחייכים, צוחקים ולא פוחדים יותר. ממש ברגע זה אנחנו נמצאים כאן, בטיביליסי, ובחלומות הכי וורודים לא דמיינו שגם את השהות כאן תצליחו להפוך לחלום. אנחנו נמצאים בכלוב של זהב, ומנסים למצוא את המילים להביע את הערכתנו אליכם ולהוקיר לכם על זה שהצלתם את חיינו, פשוטו כמשמעו. התחלנו לנסות להקים משפחה מיד לאחר החתונה, בידיעה שבשל בעיה מולדת נתקל בקשיים. הזמן עבר, החודשים הפכו לאיום הכי גדול שלנו, השנים עברו, נשאבנו לתוך שגרת חיים כואבת ומתישה. שורדים וכאובים מסבב לסבב, משאיבה להחזרה, עוד טיפול, זריקות, כישלונות ואפס הריונות. ובאמת שהגענו אליכם לראשונה היינו בטוחים שזה נשמע טוב מדי כדי להיות אמיתי. ככה? תוך בערך שנה? ילד? אחרי כל מה שעברנו? אם לומר את האמת, היססנו בתחילת הדרך, אך מהר מאד, כבר בשלבים הראשונים הבנו שמכאן נצא בידיים מלאות. ולמעשה, כבר מהשלב הראשוני, טרם התחיל ההיריון, עטפתם אותנו היטב מכל הכיוונים ומכל היבט אפשרי. מבחינה רפואית: דאגתם לנו שנזכה לקבל את הטיפול הטוב והמקצועי ביותר, כזה שלא הכרנו עד כה. וברמה הרגשית, עוד טרם חתמנו חוזה, עמי היקר ראה את מצוקתנו והפנה אותנו להילה שלזינגר המדהימה, מאמנת רגשית וכפי שאנחנו מכנים אותה- הילה הקוסמת. הילה נתנה לנו כזוג, וכאינדיבידואלים כלים ממשיים להתמודד עם המצוקה והקשיים הפנימים האישיים והזוגיים. יצאנו מכל פגישה אתה מחוזקים ומגובשים.

משפחת מנור היקרה, אין מילים שנוכל להשתמש בהם להביע את הערכנו אליכם. אנחנו מוקירים לכם ומודים לכם יותר מכל. תודה שנתתם לנו להרגיש כאילו אנחנו הזוג היחידי עם סיפור בודד, על אף שיש מאות זוגות סביבנו. אתם באמת מצליחים לתת לכל זוג תחושה, שזה רק הם עכשיו! תודה לצוות הרופאים והאחיות שליוו אותנו, יד ביד, צעד צעד לפני ההיריון ובמהלכו: ד"ר ממן, שהייתה זמינה עבורנו בכל שעה ביממה, לנה ומירימי-האחיות המתאמות שדאגו לעדכן אותנו ולשלוח תוצאות בשעות לא שעות ולהשקיט את נפשנו. ד"ר רותם ענבר, ד"ר ישראל הנדלר המופלא, שליווה אותנו במהלך ההיריון וביצע את המעקב. לשמחתנו, זכינו להיות נוכחים בסקירות והופתענו מחדש בכל סקירה, הן מהמקצועיות וגם ברמה האישית: איש מקסים ובעל יחסי אנוש נהדרים, זו בהחלט הייתה זכות לקחת חלק בבדיקות. אנחנו מייחלים לכך שתהיה לנו האפשרות לחזור על המסע הזה אתכם גם בפעם הבאה.

אוהבים משפחת טסל הדס ערן ודילן הקטן

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה