מכתבי תודה תודה לאלפי הזוגות שנתנו לנו את הזכות לעשות ניסים

עמי היקר ,

11 פברואר 2015

כמו מרבית הזוגות שמעוניינים להתחיל בתהליך פונדקאות, הגענו אליך אחרי שעברנו כברת דרך לא פשוטה ואחרי שאנחנו למודי אכזבות. טיפולים מייגעים, פונדקאות בארץ שלא צלחה, והאמת בלי ציפיות גבוהות.

הגענו אליך לביקור, אחרי שכבר נפגשנו עם 2 חברות נוספות בתחום, באנו רק לשמוע.

בביטחון האופייני לך בפגישה, אמנם סיפרת לנו גם מה יכול להשתבש, אבל בעיקר הכל נראה מבטיח. אמרת לנו שבעוד שנה נוכל לאחוז תינוק ביד. ואני חשבתי לעצמי, "כמה פעמים כבר שמעתי את המשפט הזה…." , חבל שאצלנו לא הכל ורוד כמו בסיפורים של אחרים.

יחד עם זאת, נחושים להתחיל בתהליך, הביטחון שהשרת, המקצועיות והניסיון הרב, גרמו לנו לצאת משער ביתך ולומר אחד לשני – די עם החיפושים. נלך על זה. מה שיהיה יהיה.

ביקשת שנצא לטיול הכרות בטביליסי, היינו מוותרים אם לא היית מתעקש, וכמה טוב שהתעקשת.

כשהגענו לשם בסוף ינואר 2014, פתאום השד לא נראה נורא כמו שדמיינו. גילינו מקום שוקק חיים, אנשים אוהבי ישראל, מקבלי אורחים, אוכל נהדר, ועוד הרבה אנשים במצבנו. אנחנו ממש לא לבד.

אני חייבת לומר בכנות שעדיין היינו סקפטיים בנוגע לסיכויי ההצלחה האישיים שלנו.

אבל מפה והלאה הכל אכן נצבע בוורוד בזכותך ובזכות הצוות הלא פחות ממושלם שליווה אותנו בתהליך. כבר בחודש אפריל, הודעת לנו בקולך הרגוע, כי הפונדקאית נקלטה להריון!!! החששות עדיין לא פסקו אבל ניכר כי כל גורם מהצוות שמלווה את התהליך נבחר בקפידה ועזר לנו להרגיש הרבה יותר בטוחים ורגועים וזה עשה

את ההבדל מבחינתנו. מד"ר ממן , ד"ר הנדלר המדהים, עו"ד רובין, נועה ועד הצוות בגאורגיה שעזר בכל שטות. אני רוצה לציין במיוחד את לנה האחות שפשוט התאהבנו בה, עם הזמינות בכל עת, רגישות, תמיכה, ואהבה, תמיד הרגיעה ועשתה את התהליך הרבה יותר נעים.

וכמובן הלב הרחב שלך, עמי, הירידה לפרטים הקטנים כדי להקל על הזוגות ככל שניתן, ההרגשה הטובה שאתה וליאורה נותנים בכל שלב, הצוות שבחרתם בפינצטה, עושים את כל ההבדל!

וכך, בחודש נובמבר 2014, רק 10 חדשים לאחר הביקור בטביליסי, נולדו התאומים המתוקים אמה ואריאל…ממש כמו שאמרת ועוד לא עברה שנה!

וכמו בסיפורים שקורים לאנשים אחרים, ואף פעם לא קורים לנו – מספר חדשים לפני הלידה הצפויה – כנגד כל הסיכויים ולאחר 10 שנות טיפולים, לאחר שהרופאים אמרו שזה לא יקרה, גילנו שאני בהריון טבעי וספונטני, וצפויה ללדת בחודש מאי 2015.

אין ספק שהרבה מזה בזכותכם. תהליך הפונדקאות שעברנו איתכם כל כך נעים, פשוט, מהיר וקל, שאין לנו אלא להוריד את הכובע ולומר שאפו ענק ותודה.

אנו תקוה כי תמשיכו במלאכת הקודש שאתם עושים ותמשיכו לשנות את החיים ולשמח עוד הרבה זוגות כמונו.

ולנו רק נותר להפיץ את האושר הזה לזוגות אחרים, שחוששים בדיוק כפי שאנחנו חששנו !

אוהבים מאוד,

אילנה ואסף אורן

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה