מכתבי תודה תודה לאלפי הזוגות שנתנו לנו את הזכות לעשות ניסים

עמי וליאורה שלנו

אז איך מתחילים? ואיך בכלל מסכמים?

אם נהיה כנים אז אנחנו לא באמת רוצים לסכם את החוויה המדהימה הזו, אנחנו אומנם מתחילים להיכנס לאיזשהיא שיגרה אבל עדיין חיים את השגרה הקודמת….

התחלנו לפני קצת יותר משנה, הגענו אליכם עם מעט תקווה בלב כואבים,מבולבלים,קצת מיואשים אבל בעיקר מאמינים. ״עבודת ההכנה״ עליכם הגדירה אותכם כנפלאים, אך לא ניתן היה לתאר אותכם באמת!!!!

כבר מההיכרות הראשונית ״נכבשנו״,פשוט התאהבנו! הדאגה האדירה,הנתינה האינסופית, הירידה לפרטים,הצורך לגונן עלינו, המחשבה איך לשמח אותנו, פשוט עטפתם אותנו כמו גוזלים!!

הנסיעה הראשונה הייתה חוויתיית עבורנו,הבנו שאת המשא הזה שאנחנו סוחבים כבר המון שנים לבד פתאום קצת יורד מאיתנו ואתם לוקחים בו עכשיו חלק. עמי זה היה מדהים לראות אותך עד כמה שהלב שלך רגיש,עד כמה הדמעות זולגות לך בקלות…

ליאורה את כבר סיפור…מהאגדות…. פשוט אשת חייל, אוהבת,נותנת, בעלת כול כך הרבה סבלנות. היכולת שלכם להכיל כול כך הרבה מכאובים בעיננו היא בלתי אפשרית!

כשהתחלנו את התהליך כבר היינו חלק בלתי נפרד ממשפחת מנור, לא עבר יום בלי עדכונים,כול תוצאה,כול בדיקה,כול מידע היה מועבר בו זמנית!!

כמה עברנו!!! כמה שיחות טלפון מרגשות,עם הרבה צרחות של אושר, כמה שיחות לילה, כמה תפילות משותפות!!! במהלך התקופה הזו נחשפנו לעובדי מנור מדיק, איזו תחושה של משפחה!! , כולם פשוט עם מטרה אחת,הכול נעשה ברגישות אין קץ העיקר שנהיה מאושרים!

בנסיעה שנסענו לסקירות כבר היינו בסוג של חלום,הינה אנחנו חוזרים לטיביליסי לממש את החלום שלנו!!!

הליווי שלכם בזמנים האלו היה חשוב לנו כול כך ליאורה הייתה ״המבוגר האחראי״ בתוך כול השמחה הזו!!

ניהלה את היום הזה בצורה מושלמת,הזילה איתנו דמעות שראינו על המסך את התינוקות שלנו… זו הייתה פשוט נסיעה של בילויים וכיף גדול!!!

הימים חלפו ועברו,והתחלנו בהכנות וכול זה עם ליווי צמוד של ליאורה נהיינו ממש צוות לעניין. וואו וביום הלידה….ליאורה התקשרה כול היום לעדכונים שוטפים עד הטלפון המיוחל,זהו הם נולדו בריאים ושלמים!!

בחיים זה לא יכל לקרות בלעדיכם,ועוד לפני התוצאה מאוד חשובה הדרך!!

אתם גרמתם לדרך להיות פשוטה וקלה, עם הרבה צחוקים ואושר, המון בילויים משותפים,המון תכנונים וחוויות אין ספק שזו השנה הכי משמעותית בחיים שלנו, שנה שהכנסתם כול כך הרבה

אור לחיינו. השהות בטיביליסי לאחר הלידה הייתה כייפיית ומקסימה,בזכות ליאורה שדאגה שלא יחסר שום פרט בשום דירה! כול מענה , כול בקשה הכול נענה באהבה. כמה ליאורה דואגת….

אין מאושרים יותר מאיתנו לחבוק את נדב ושי לי המתוקים!! אני שוכבת במיטה מסתכלת עליהם ולא מאמינה,זה מרגיש לי כמו קסם… ואתם הקוסמים שלנו. כמה אושר וכמה שמחה הכנסתם לחיינו!

אין דרך שאפשר בכלל לתאר עד כמה שאנחנו אוהבים אותכם, מאחלים לכם בריאות,הצלחה, שתמיד תהיו מוגנים!

הלוואי וכול האושר הזה שאתם גורמים ומצליחים להביא לעולם יחזור ולו במעט גם אליכם בחזרה!

גאים להיות חלק ממשפת מנור, ולאורך כול חיינו נאהב אותכם אהבת נפש!

גלית ודרור וכמובן שי לי ונדב שחר ורועי (שהיו זקוקים לא פחות מאיתנו מסתבר)

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה