מכתבי תודה תודה לאלפי הזוגות שנתנו לנו את הזכות לעשות ניסים

עמי יקר

טביליסי,
עמי יקר
שעת לילה מאוחרת. בחוץ שקט ואל תוך הלב מתגנב שקט נוסף, עמוק יותר.
לא מזמן חזרתי לדירה ומרב נשארה בבית היולדות. אני עוד לא מאמין אבל השארתי אותה שם עם ילד, תינוק, התינוק שלנו! שנולד לפני כמה שעות. העיניים שראו אותו, האוזניים ששמעו את בכיו ברגע שיצא אל אוויר העולם, הנחיריים שהריחו את ריחו, הידיים שהחזיקו אותו לרגע, כולם משדרים לי באופן הכי קונקרטי שאפשר שזה אמיתי, זה קרה, החלום התגשם!
כמה סמלי העולם הזה יכול להיות? בדיוק היום לפני 4 שנים עזבנו את גאורגיה ולא העלינו בדעתנו שנחזור לכאן אי פעם. יצאנו מכאן חבולים ופצועים, מותירים מאחור את יואב שנפטר כאן, כשאנו עם צוות שלם ומטוס ששכרנו לוקחים את אלון איתנו לישראל, מתפללים ומקווים שאותו נצליח להציל באיכילוב. כמה שבועות אחרי גם אלון נפטר. הלידה המוקדמת כל כך בגאורגיה לא הותירה גם לו סיכוי רב. צללנו לתהומות של דכאון וייאוש והתמודדות עם תגליות על עברה הבעייתי של הפונדקאית שהוסתר מאיתנו ע"י חברת תיווך הפונדקאות שאיתה יצאנו למסע.
אומרים שתמיד הכי חשוך לפני עלות השחר, ואכן הגענו לפינות הכי אפלות, שבורים וחבולים נפשית, כלכלית, ומגרדים את הכוחות לשוב לחיים ולשקם את המשפחה.
ואז, כמו קרן שמש ראשונה שמבליחה מעבר לחושך הגדול, הופעת בחיינו ואחריך נוספו להן עוד ועוד קרניים כאלו. ליאורה שהבטיחה לי אצלכם בבית ביום שישי אחד בבוקר שגם אם זה ייקח זמן ויהיה קשה זה יקרה. וכל הצוות המדהים, אירית, מעיין ונועה המקסימות, טלי ושי מלאי החום והנכונות התמידית לעזור, דוקטור באום הרגיש, הילה שלזינגר התומכת והמחזקת, עורך דין מאיר רובין ודוקטור הנדלר שעקב אחר ההיריון הזה שבסוף נקלט, ומירימי שלוותה גם כן. בטח שכחתי כמה שמות בדרך אבל מותר לי בלילה הזה.
אין סיכוי שאצליח לישון עכשיו. הולך לספור את הדקות עד שאוכל לחזור לבית היולדות, להחזיק לחבק ולנשק את הבן שלי.
מישהו מהחברים המקסימים שפגשנו כאן בבניין אמר לי היום שאני נראה קורן והוא צדק. אור גדול ממלא אותי, אותנו, הלילה הזה. אני חושב שהשם אורי בהחלט יתאים לתינוק הזה.
רז לירן

רז לירן

All rights reserved 2022 © Manor Medic

עמוד הבית הרופאים שלנו הצוות מרכז ההפריה ובית היולדות חדשות המלצות תרומת ביצית הכל על פונדקאות יתרונות מימון הפונדקאיות שלנו צור קשר
Call Now Buttonצור קשר Call Now Buttonשלח הודעה